دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷

توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید از خوابگاههای دانشجویی انجام شد؛

دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با دانشجویان خوابگاه دانشجویی شهید مطهری

دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با دانشجویان خوابگاه پسرانه شهید مطهری

دکتر سید حسین داودی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور در بین دانشجویان خوابگاه پسرانه شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی، پس از اقامه نماز مغرب و عشاء از واحدهای مختلف خوابگاه بازدید کرد.

دکتر داودی پس از شرکت در نماز جماعت که با حضور پرشور دانشجویان در نمازخانه خوابگاه برگزار شد، از واحدهای سلف سرویس، سالن مطالعه، سالن ورزشی، رختشویخانه و اتاق های اسکان دانشجویان بازدید کرد و در خصوص کیفیت غذا و وضعیت امکانات رفاهی دانشجویان با آنان به گفتگو پرداخت .

وی در جمع دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه به دنبال گسترش فضای خوابگاهی با استاندارد مناسب تر برای دانشجویان این دانشگاه است.

رییس داشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: هم اکنون خوابگاه شهید مطهری ویژه پسران، استیجاری است و امکانات مورد نیاز دانشجویان در این خوابگاه تأمین شده است. دانشجویان می توانند مسائل و مشکلات خوابگاهی خود را از طریق معاونت دانشجویی دانشگاه مطرح و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آنان اقدام خواهد شد .

گفتنی است 521 دانشجو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ۹۴ واحد دانشجویی خوابگاه شهید مطهری پسران واقع در پایگاه هوایی بندرعباس روبروی شهرک توحید اقامت دارند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.