دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸

بازدید دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل از نمایشگاه الکامپ

الکامپ

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل با همکاری کانون رایانه از نمایشگاه الکامپ تهران بازدید کردند.

به گزارش مفدا بابل،  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل از نمایشگاه الکامپ تهران بازدید به عمل آوردند.در این بازدید که به همت کانون رایانه انجام شد ، دانشجویان با تازه ترین فناوری های علم رایانه ودستاوردهای  پژوهشی ، فناوری و فن بازار در این زمینه آشنا شدند که به اذعان دانشجویان مثبت ارزیابی شده است.

 شایان ذکر است  نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت ، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در دوره کنونی نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۲۵تا ۲۸آذر ماه ۹۵ برگزار گردید ، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار داده باشد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.