دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱

نشست اعضای کانونهای فعال در اردوهای جهادی؛

نشست اعضای فعال در کانون های اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور دبیر ستاد مرکزی وزرات بهداشت برگزار شد

نشست کانون اردوهای جهادی ارومیه با مسئولین وزارت

جلسه ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور دکتر محمد تاج فرد مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی و دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت و کلیه ی دانشجویان فعال در کانون اردوهای جهادی تشکیل شد.

به گزارش مفدا ارومیه، نشست ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، با حضور دکتر محمد تاج فرد دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت، سید نصرت الله موسوی معاون دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت، دبیران و اعضای کانون‌های فعال در فهالیت های جهادی روز دوشنبه ۱۲ آذرماه از ساعت ۱۸ الی ۲۳:۳۰  در سالن EDC  ستاد دانشگاه تشکیل شد.

دکتر محمد تاج فرد، دبیر ستاد اردوهای جهادی وزارت بهداشت در جمع جهادگران دانشگاه علوم پزشکی ارومیه حضور یافتند و از نزدیک به گفتگو با دانشجویان پرداخته در جریان روند اجرای اردوها و خدمات ارائه شده به مردم کم برخوردار و محروم قرار گرفتند. 

دکتر تاج فرد ضمن اعلام حمایت از برگزاری این اردوها، از زحمات تمامی مسئولین دانشگاه و دانشجویان فعال در این عرصه تشکر نمود و بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف اردوهای جهادی خودسازی و سازندگی است تا ضمن آشنایی دانشجویان با مشکلات منطقه، زمینه پرورش مدیرانی موفق از نسل جوان کشور را فراهم آورد.

در این نشست که تا پاسی از شب ادامه داشت دانشجویان به ارائه گزارش از فعالیت های انجام گرفته، پیشنهادات، مشکلات اردوهای جهادی پرداختند و در پایان با گرفتن عکس یادگاری جلسه خاتمه یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.