سه‌شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴

مراسم تقدیر از دانشجویان فعال آموزشی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

مراسم تقدیر از دانشجویان فعال آموزشی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

در مراسمی توسط معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ، از دانشجویان فعال آموزشی و رتبه های اول تا سوم تمامی رشته های تحصیلی مختلف در دانشگاه تقدیر به عمل آمد .

به گزارش مفدا-جهرم " این مراسم با حضور دکتر رحمانیان رئیس دانشگاه، دکتر اباذر روستازاده معاون آموزشی، دکتر مرضیه حق بین رئیس دانشکده پزشکی، دکتر فاصله رئیس دانشکده پرستاری، دکتر متین معاون آموزشی دانشکده پزشکی و حامدی رئیس واحد استعدادهای درخشان دانشگاه در سالن شهید قادری پردیس دانشگاه برگزار شد.

دکتر اباذر روستا زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از تعداد ۷۸ نفر دانشجو با رتبه های بالا در دانشگاه خبر داد و عنوان داشت : به همت این معاونت و همکاری ریاست دانشگاه، نفرات اول تا سوم هر رشته تحصیلی و آزمونهای پیش کارورزی و آزمون علوم پایه دانشگاه شناسایی و در این مراسم از ایشان تقدیر شد.

دکتر روستا زاده از برگزاری این مراسم در سالهای آینده خبر داد و افزود : به همت ریاست دانشگاه هر ساله تعداد سه نفر از برترین رتبه های هر رشته انتخاب و جهت تقدیر معرفی خواهند شد.

وی عنوان داشت این مهم جهت تشویق دانشجویان در راستای تلاش بیشتر و ارتقاء سطح کیفی یادگیری در دانشگاه رقم خورده است و برنامه های آموزشی دانشگاه را پربارترخواهد نمود.

معاون آموزشی دانشگاه در ادامه با بیان این مطلب که معاونت آموزشی یکی از مهم ­ترین نهادهای دانشگاه در جهت آموزش، توسعه و تامین منابع آموزشی و رکن اصلی در پیشرفت همه جانبه تحصیلی دانشجویان محسوب می­شود اظهار داشت : کارکردها و وظایف عمده­ ای در راستای رشد پایدار تحصیلی دانشجویان وجود دارد و حساسیت امر آموزش و توجه به فرایندهای آموزشی در دانشگاه­ها، ضرورت ارزشیابی را که بهبود کیفیت آموزش و در نهایت بهبود کارآیی و اثربخشی سیستم آموزشی کشور را به دنبال خواهد داشت، مورد تاکید قرار می­دهد.

وی در پایان گفت : معاونت آموزشی دانشگاه یکی از مهم­ترین اقداماتی که می­تواند دراین زمینه با ارائه­ی راه کار مناسب نقش پررنگی داشته باشد، تشویق و ترغیب دانشجویان جهت تلاش بیشتر و رقابت سالم با همسالان خود دانستنه و در همین راستا از فعالان رشته های مختلف پزشکی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، هوشبری و اتاق عمل؛ همچنین نفرات برتر آزمونهای پیش کارورزی و آزمون علوم پایه در این مراسم تقدیر کرده و امید دارد در رتبه تحصیلی و آموزشی دانشگاه به این روش پیشرفت چشم گیری ایجاد شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.