سه‌شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱

مدیر دانشجویی به صورت سر زده از آشپزخانه دانشکده بهداشت علوم پزشکی نیشابور بازدید کرد

نیشابور

به دنبال بازدید قبلی و پیگیری مشکلات موجود در آشپزخانه دانشکده بهداشت ، امروز مدیر دانشجویی از محل پخت غذای دانشجویان ، بازدید سرزده داشت

به گزارش مفدا نیشابور، امروز مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور به صورت سرزده از نزدیک به بررسی وضعیت  آشپزخانه ی طرف قرارداد ،تهیه ی غذای دانشجویان  پرداخت.

هلیا مقصودی با نظارت دقیق بر مراحل پخت غذا ،مرغوبیت وسالم بودن مواد اولیه، تمیزی محل پخت غذا ، نحوه شستشوی میوه وسبزیجات، بررسی یخچال مواد غذایی، بازدید از سرد خانه مواد غذایی، وزن کردن غذا  و مقایسه با وزن ایده آل و در انتها با تست غذای امروز در آشپزخانه به خبر نگار مفدا گفت: ما خواستار تغییر مطلوب و مشهود کیفیت غذای دانشجویان هستیم و باید این امر در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: باتوجه به اینکه اداره تغذیه دانشجویان در نظارت تهیه مواد اولیه با کیفیت در بخش خصوصی، حساسیت بسیار نشان می دهد، انتظار داریم کیفیت غذای ارائه شده به دانشجویان نیز با بالاترین حد برسد.

هلیا مقصودی خاطر نشان کرد:در بازدید سرزده هفته گذشته مواردی که مغایر با قرارداد معاونت دانشجویی با بخش خصوصی بود به رویت رسید و سریعا طرف قراردا د به جلسه دعوت و مشکلات به اطلاع رسید و امروز با بازدید سر زده خوشبختانه تا حد قابل قبولی شرایط بهتر از قبل می باشد.

در پایان مدیر دانشجویی با اشاره به این که کیفیت غذا باید به حدی برسد که از دانشجویان بازخوردهای مثبت دریافت کنیم افزود این بازدید های سرزده ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.