چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰

همایش آموزشی مشاوره در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

همایش

همایش آموزشی با موضوع پیشگیری از آسیب های ناشی از رفتارهای پرخطر با حضور سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان و جمعی ازدانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی برگزار شد

به گزارش مفداگلستان، این همایش به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه روز دوشنبه مورخ ۳دیماه با حضور جمعی از دانشجویان در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی برگزار شد.

در این همایش، دکتر دوجی سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان  ضمن خیر مقدم گویی بر اهمیت موضوع HIV تاکید نمود و به بیان ارتباط آن با سلامت روان و نقش این اداره در افزایش آگاهی و پیشگیری از آن پرداخت.

در ادامه، دکتر خدابخشی متخصص بیماری های عفونی و عضو هیات علمی دانشگاه، پیرامون مباحثی همچون تصور عموم مردم از ایدز، نمایش جهانی اپیدمی HIV و وضعیت آن در جهان و ایران، اچ آی وی یک بیماری قابل کنترل، تغییرات الگوی انتقال در موارد ثبت شده اچ آی وی در ایران، آشنایی مختصر با چرخه زندگی HIV و به چه افرادی تست اچ آی وی را پیشنهاد می دهیم پرداخت.

در این برنامه، پنل آموزشی برگزار شد و دکتر صداقت معاون فنی معاونت بهداشتی و دکتر باقری مدیرگروه بیماری های معاونت بهداشتی و دکتر ولی پور کارشناس مسئول اچ آی وی معاونت بهداشتی به ارائه پرسش و پاسخ از حاضرین پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.