چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱

توسط کانون دانشجویی خیریه لبخند وکانون دانشجویی جهادی دانشگاه صورت گرفت:

شادی شب یلدا با کودکان بی‌سرپرست و سندروم داون آتیه شهرستان گرگان تقسیم شد

مراسم

آنجا که انسانیت می آید، سستی ها و نامهربانی ها رنگ می بازد. حکایت نوع دوستی و فداکاری، حکایت انسانیت است، زمانی که تلاش ها همه به سوی مهربانی هاست و دست ها در دست هم گره می شود تا دامنی باز و دستی پررونق شود.

به گزارش مفداگلستان، انسانیت هم مانند همه خوبی ها می تواند در انواع و اقسام گوناگون متجلی شود اما نتیجه یکسان است و آن، خندیدن یک کودک، اشک شوق یک مادر و قلب آرام گرفته پدری مهربان است.

احسان و نیکوکاری زمان و مکان نمی شناسد و هر جا آهی از نهادی بلند شد، بر ماست که درنگ در لحظه ها نکنیم و بشتابیم به سوی دستگیری.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان، جوانانی با قلبی آکنده از مهربانی هستند که نقش خود را در شاد کردن نیازمندان در شب یلدا ایفا کردند و با اجرای طرح ابتکاری و البته انسان دوستانه خود، شادی خود را با شادی همه آنهایی که دلشان پرنور و دستشان خالی است، تقسیم کردند.

 با همکاری معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان  به پیشنهاد کانون دانشجویی خیریه لبخند وکانون دانشجویی جهادی دانشگاه، طرحی با عنوان «هدیه ای به خدا در بزرگ ترین شب سال»  مختص روز دانشجو و شب یلدا (از روز دانشجو تا شب یلدا) در این دانشگاه  برگزار شد که طی آن، دانشجویان اقدام به آماده سازی یک فضای سنتی شب یلدا کردند.

طی اجرای این طرح خلاقانه، ضمن هماهنگی، این امکان برای دانشجویان فراهم شد که در صورت تمایل برای تهیه بسته های خوراکی ویژه شب یلدای نیازمندان هزینه  کنار گذاشته شود و برای آن ها اقلامی مانند میوه، آجیل و تهیه و همه این اقلام صرف  کودکان بی سرپرست شود

اینجاست که باورمان برای دستگیری از محرومان و نیازمندان قوت می گیرد و نتیجه آن برگزاری مراسم جشن بازی و شادی در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست وسندروم داون آتیه  شهرستان گرگان درروز چهار شنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۸ تا ۲۰ باحضور کارشناس فرهنگی می شود
لازم به ذکر است از دیگر برنامه های این مراسم، اهداء هدیه به کودکان بی سرپرست و مسابقه نقاشی و
  پذیرایی بوده است

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.