شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵

جشن روپوش سفید دانشجویان ترم 2 پرستاری دانشکده نسیبه

image.png

جشن روپوش سفید دانشجویان ترم 2 پرستاری دانشکده نسیبه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در روز دوشنبه 1397/10/03 از ساعت 15الی 17 در سالن طاها برگزار گردید.

ای پرستار

           ای لباس سپید فرشتگان بر تن           قلب بر کف به عشق بیماران

یکی از خاطرات دوران زیبای دانشجویی برگزاری جشن ها و مراسم های گوناگون می باشد و از جمله این مراسم ها در رشته پرستاری جشن روپوش سفید می باشد . این مراسم هر سال پس از اتمام کلاس تئوری  اصول و فنون و مهارتهای پرستاری (پراتیک) و در آستانه شروع کارآموزی دانشجویان در بیمارستانها با حضور دانشجویان ترم دوم و اساتید مربوطه برگزار می گردد .

امسال این مراسم در روز دوشنبه 1397/10/03 از ساعت 15الی 17 در سالن طاها برگزار شد مراسم با تلاوت قرآن توسط قاری عزیز آقای شکری آغاز گردید و پس از آن معاونت محترم آموزشی در مورد اهمیت جایگاه پرستار و محاسن و معایب این شغل صحبت نمودند و تذکراتی را جهت حضور دانشجویان به عنوان کارآموز در مراکز درمانی گوشزد کردند .

در ادامه سرکار خانم هزارجریبی سوپروایزر بیمارستان امام خمینی ساری به عنوان سخنران مراسم به مدت بیست دقیقه صحبت نمودند . بخش بعدی مراسم تقدیر و تشکر از اساتید اصول و فنون خانمها قانعی و سواسری بود و مسابقه ، اجرای موسیقی زنده ، کلیپ عکس دانشجویان ، تقدیر از دانشجویان برتر اصول و فنون ، دریافت تقدیرنامه و برش کیک و عکسهای یادگیری دیگر بخشهای برنامه روپوش سفید بود .

در پایان دانشجویان با هم عهد بستند با پوشیدن این لباس ، پاک و مطهر و متعهد به این لباس بمانند و ما هم برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.