شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸

اردوی فرهنگی، تفریحی،ورزشی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

اردوی ماهیان

با هدف افزایش نشاط روحی،خوداتکایی و آشنایی با جاذبه های طبیعی و فرهنگی استان گلستان با حضور جمعی از دانشجویان دختر اردوی فرهنگی تفریحی،ورزشی توسط مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با همکاری کانون گلستان شناسی برگزار شد.

به گزارش مفداگلستان، اردوی فرهنگی، تفریحی، ورزشی دهکده توریستی ماهیان از توابع شهرستان فاضل آباد با هدف افزایش نشاط روحی، خداتکایی و آشنایی با جاذبه های طبیعی و فرهنگی استان گلستان ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی گلستان روز جمعه مورخ ۷دیماه سال جاری برگزار شد.

دراین برنامه تفریحی که جمعی از دانشجویان دختر حضور داشتند، ضمن بازدید از مناطق  دیدنی و بافت سنتی ماهیان به عکاسی از این بافت های قدیمی نیز پرداختند.

در ادامه، برنامه مشترک دفتر مشاوره دانشجویی و مدیریت امور فرهنگی دانشگاه کارگاه آموزشی با عنوان" الگویی برای شخصیت سالم" جهت شرکت کنندگان برگزار شد. این کارگاه که به مدت یک ساعت به طول انجامید، علی اکبر عمید روانشناس دفترمشاوره، پیرامون، ویژگی های انسان ازخودفرارونده، رفتار، تفکر و احساس فرد و خصیصه های انسان ازخودفرارونده پرداخت

وی خصیصه های "انسان ازخودفرارونده" به عنوان شخصیت سالم را چنین بیان کرد:

در زندگی معنای مناسب خود را یافته است. به آینده می نگرد و به هدفها و وظایف آتی توجه دارد. در انتخاب رفتار و اعمالش آزاد است. به عبارت دیگر آزادی اراده دارد. شخصا مسئول هدایت زندگی و گرایشی هست که برای سرنوشتش بر می گزیند(دارای منبع کنترل درونی است). در کارش تعهد دارد و در آن غرق می باشد. «انسان از خودفرارونده»، توانایی ایثار عشق و دریافت عشق را دارد

در پایان اردو مسابقه فرهنگی و ورزشی برگزار شد و  به ۳ نفر از دانشجویان برگزیده، هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.