شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

بیانیه جامعه دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند به مناسبت حماسه ۹ دی

بیرجند/حماسه 9 دی

جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند به مناسبت حماسه ۹ دی بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند با انتشار بیانیه ای به مناسبت حماسه ۹ دی، ضمن بیعت و تبعیت از امام بزرگوار و رهبر هوشیار و بصیر انقلاب اسلامی اعلام می دارد: در راه توسعه و تلاش علمی و خودکفایی در همه زمینه ها از هیچ کوششی دریغ نکرده و از دولت مردان زحمت کش انتظار توجه بیش از پیش به توان و سرمایه داخلی را داریم و هیچگاه زیر بار ذلت و نقشه های شوم دشمن نمی رویم
متن کامل این بیانیه به شرح زیر می باشد:
تاریخ ۴۰ ساله بابرکت انقلاب اسلامی ایران پر است از مجاهدت ، آگاهی ، بینش و بصیرت ملت بیدار ایران اسلامی
مردم فداکار و هوشیاری که در سایه چنگ زدن به حبل الله المتین و توسل به خاندان رسالت خصوصا درس گرفتن از حرکت عظیم عاشورای حسینی هیچ گاه زیر بار ذلت و خواری نرفته اند و حقا شعار هیهات من الذله حسینی را تفسیر کرده اند .
رشید مردان و زنان غیوری که نشان دادند هیچ کس حق تجاوز حتی به یک وجب ازخاک این مرز و بوم را ندارد و با تقدیم جان خویش که بزرگترین سرمایه انسانی است با عزت و سربلندی جشن چهل سالگی انقلاب را بر پا خواهند کرد .
این بزرگ مردان و زنان سرزمین پارس هستند که بالاتر از حب وطن ، آموزه های دینی و محبت خاندان عصمت و طهارت در گوشت و خون و پوست آنان نهادینه شده است و علی رغم سلایق سیاسی گوناگون در هنگام بروز فتنه و هجمه های داخلی و خارجی ید واحده میشوند
حضور میلیونی و با بصیر مردم در نه دی ۸۸ محاسبات دشمن را برهم زد وبه دشمنان داخلی و خارجی نشان داد که وعده الهی که پیروزی جنود الهی بر جنود شیطانی هست ، حق است .
حقیقتا قیام مردم ایران در نهم دی ۸۸ را میتوان خشم مقدس بر علیه بدخواهان ایران و ایرانی دانست .
باید همگان بدانیم که راز ماندگاری انقلاب اسلامی اتکای به ایمان، اتکای به خدای متعال و اتکا به سرمایه ی مردمی و توجه در خدمت رسانی خالصانه به مردم است .
حادثه نهم دی ماه  بعنوان چراغی هدایت گر در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد
مردم شجاع و بصیر ایران اسلامی همواره با اتحاد و یکدلی ثابت کرده اند که همواره در دفاع از دین و وطن و مقدسات در صحنه هستند و هیچگاه تن به ذلت نخواهند داد و اینک مسئولین باید این پیام را از ملت بگیرند که توجه به این مردم و تامین نیازمندی های آنان از ضروریات این کشور است .
ما جامعه دانشگاهی ضمن بیعت و تبعیت از امام بزرگوار و رهبر هوشیار و بصیر انقلاب اسلامی در راه توسعه و تلاش علمی و خودکفایی در همه زمینه ها از هیچ کوششی دریغ نکرده و از دولت مردان زحمت کش انتظار توجه بیش از پیش به توان و سرمایه داخلی را داریم و هیچگاه زیر بار ذلت و نقشه های شوم دشمن نمیرویم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.