یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳

روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مبارک باد.

9دی

حضور عظیم و خروشان مردمی در ۹ دی ۸۸، تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب، یعنی روح دیانت حاکم بر دل‏های مردم خواهد بود.

حضور عظیم و خروشان مردمی در ۹ دی ۸۸، تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب، یعنی روح دیانت حاکم بر دل‏های مردم خواهد بود.

به گزارش مفدا یاسوج ؛دکتر جمشید محمدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گفت:9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت: روز اثبات ولایت پذیری و بصیرت مردم ایران ، روز میثاق امت با ولایت، نظام و رهبری ، روز تبعیت از ولایت، روز تولد جدیدی برای انقلاب اسلامی ، روز تجلی اقتدار ملی در صیانت از اسلام و انقلاب، روز دفاع از اسلامیت و جمهوریت نظام در برابر دسیسه های استکبار جهانی است.

وی خاطرنشان کرد:اهمیت این روز در کلام مقام معظم رهبری: با این روز شعاری برخورد نکنید، این روز در تاریخ انقلاب ماندگار شد، بعد از رحلت امام و تشییع جنازه ایشان تا 9 دی 88، ما چنین تجمعی در دفاع از حقیقت انقلاب اسلامی نداشتیم.  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد:برخی ها نمی خواهند این روز یاد آوری شود، این روز بزرگ داشته شود به فرمایش مقام معظم رهبری ، اگرکسی بصیرت نداشته باشد،ولوایمان جوشانی هم داشته باشد،فریب می خورد؛و وقتی فریب خورد،این ایمان درخدمت آن هدف به کارنخواهد افتاد.

محمدی ؛9 دی یادآور میثاق امت با ولایت است،همچون مدال افتخاری ست برملت بزرگ ایران،که نمود شجاعت و ولایت مداری وشهادت طلبی وشرافت آن است.

وی در پایان از عموم مردم ولایتمدار و مسئولین دانشگاهی یاسوج برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم دعوت نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.