سه‌شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹

مراسم دانش آموختگی سه گروه از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم در نیمه دوم سال ۹۷ برگزار شد

مراسم دانش آموختگی سه گروه از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم  در نیمه دوم سال ۹۷ برگزار شد

مراسم دانش آموختگی دانشجویان هوشبری، اتاق عمل و بهداشت ۹۳ در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد .

به گزارش خبر گزاری مفدا جهرم  "  دکتر حجت معاون فرهنگی و دانشجویی از برگزاری مراسم دانش آموختگی سه گروه از دانشجویان ورودی ۹۳ در دانشگاه علوم پزشکی جهرم در سالن آمفی تئاتر دانشگاه و دانشکده پرستاری خبر داد و افزود :  با همکاری اداره تعالی فرهنگی دانشگاه، طی سه مرحله با حضور دانشجویان و خانواده های ایشان ، همچنین جمعی از مسئولین و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه ، ‌ جشن فارغ التحصیلی ۳۱  نفر از فارغ التحصیلان رشته های مذکور در نیمه دوم سال ۹۷ برگزار شد  .

وی عنوان کرد : فارغ التحصیلان دانشجو جزیی از  خانواده بزرگ دانشگاه هستند و باید ارتباط خود را با این دانشگاه قطع نکنند و علاوه بر ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با دانشگاه ، پس از فارغ التحصیلی نیز در برنامه های مختلف دانشگاه مشارکت کنند  .

معاون فرهنگی و دانشجویی،  برگزاری این مراسم را مرهون همکاری و همراهی مسئولین مختلف دانشگاه دانست و از زحمات شبانه‌روزی همگی آنان که با وجود امکانات فعلی دانشگاه زمینه تحصیل دانشجویان و برگزاری مراسم جشن فارغ التحصیلی را فراهم نموده اند تقدیر کرد  .

 وی اضافه کرد  : فارغ التحصیلان دانشگاه در طول تحصیل با زحمات اساتید و اعضای هیئت علمی رشته های مختلف دانشگاه دانشجویان با کرامات اخلاقی و معنوی آشنا شده اند و باید در محیط کاری آینده خود نیز اخلاق حرفه ای و معنوی را در زندگی خود به کار گیرند  .

در این  برنامه ها، فارغ التحصیلان جهت دریافت لوح تندیس فارغ التحصیلی به جایگاه دعوت شدند و در بخش دیگری از این مراسم ،  سوگند نامه توسط اعضاء هیئت علمی دانشگاه، در معیت فارغ التحصیلان قرائت شد  . 

 گفتنی است قرائت  دلنوشته توسط دانشجویان دانشگاه ، پخش کلیپ، اجرای موسیقی زنده توسط دانشجویان و اهداء لوح و جوائز، اجرای تئاتر، همچنین گرفتن عکس یادگاری فارغ التحصیلان با مسئولان از دیگر برنامه‌ مراسمات برگزار شده بود  . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.