سه‌شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸

بازدیدسر زده مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان

دکتر لسانی

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وضعیت سرویس های ایاب ذهاب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت سر زده بازدید کرد.

دکتر احمد لسانی در خصوص بازدید سر زده از وضعیت سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گو با خبرنگار مفدا گیلان اظهار کرد: بالغ بر ۳ هزار دانشجوی این دانشگاه به صورت روزانه از سرویس  ایاب ذهاب دانشگاه استفاده می کنند.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای رفاه حال دانشجویان با شرکت سپهر آسیا قرار داد بسته است و ۱۲ دستگاه اتوبوس و ۱۸ دستگاه مینی بوس را جهت سهولت در ایاب و ذهاب دانشجویان از خوابگاه ها به سمت دانشکده ها در نظر گرفته است که بر اساس برنامه ریزی انجام شده دانشجویان از این سرویس ها استفاده می کنند .

لسانی اضافه کرد: نظارت بر ناوگان حمل و نقل دانشجویان به صورت مداوم توسط مسوولین مربوطه دانشجویی در حال انجام است زیرا ما دانشجویان را همانند فرزندان خود می دانیم و در راستای رفاه و امنیت آنان تمام تلاشمان را بکار می گیریم.

وی خاطرنشان کرد: در بازیدی که از سرویس های ایاب ذهاب دانشجویان دانشکده پزشکی به صورت سرزده داشته ایم وضعیت را بررسی کرده و شرایط موجود رضایت بخش بوده است.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: مکاتباتی هم با شرکت سپهر آسیا در خصوص ارائه گواهی معاینه فنی و کارت سلامت رانندگان نموده ایم تا در راستای امنیت جان دانشجویان موارد قانونی نیز رعایت شود .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.