سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹

ویژه دانش آموختگان مستعد محروم استان بوشهر؛

اجرای طرح "جایزه علمی امید آفرین" با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

بوشهر

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دانشگاه خلیج فارس و بنیاد نخبگان، "جایزه آموزشی" به دانشجویان و دانش آموختگان مستعد محروم استان بوشهر اعطا می‌کند.

به گزارش مفدا بوشهر، بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با همکاری بنیاد نخبگان  و دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، "جایزه آموزشی دکتر ایرج نبی پور" در حوزۀ سلامت و محیط زیست و "جایزۀ آموزشی دکتر سید جعفر حمیدی" در حوزۀ ادبیات و علوم انسانی برگزار می کند.

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر یک مؤسسه عام‌المنفعه توسعه محور در استان بوشهر است که بخشی از مأموریت خود را حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد محروم استان بوشهر تعریف کرده است.

این بنیاد قصد دارد هر سال جوایز تحصیلی به تعدادی از دانشجویان مستعد و نخبه اعطا نماید، طوری که این دانشجویان هیچ دغدغه‌ دیگری به جز تحصیل نداشته باشند و با آرامش خاطر به کسب علم و دانش بپردازند و قلّه‌های رفیع علم را فتح نمایند تا پس از فراغت از تحصیل فردی تأثیرگذار در چرخه مدیریت میهن باشند.

در همین راستا، بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر طرح "جایزه علمی امید آفرین" را پایه گذاری کرده است که این طرح در مرحله پایلوت برای حمایت از حداقل ۴۰ نفر از دانشجویان مستعد استان بوشهر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های تراز اول کشور مورد نظر قرار گرفته است.

گفتنی است، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از حامیان این طرح می‌باشد.

مهلت ثبت‌نام تا ۳۰ دیماه

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://omidafarinbu.ir

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.