سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

دوره آموزشی روانشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

مشاوره تبریز

به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح ارائه خدمات سلامت روان در دانشگاه‌ها، دوره آموزشی سه روزه برای روانشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، دوره آموزشی سه روزه روانشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و روانشناسان شاغل در سایر قسمتهای دانشگاه در زمینه  مصاحبه بالینی و تشخیصی، گزارش نویسی آزمون ها و تست های روانشناختی که از ۱۵ دی ماه در محل اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تبریز شروع شده بود، ۱۷ دی ماه به پایان رسید.

دکتر خداداد خدادادی، رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریزخاطرنشان کرد: این دوره به منظور دانش و مهارت افزائی روانشناسان شاغل در اداره مشاوره و بخش‌های دیگر دانشگاه و مرور آخرین متدهای مشاوره ای و درمانی در این حوزه برگزار شد.

وی افزود: این دوره آموزشی با حضور اساتید و روان شناسان مجرب و در راستای برگزاری دوره های آموزشی مدنظر مشاوره و سلامت روان معاونت دانشجوئی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح ارائه خدمات سلامت روان در دانشگاه‌ها برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.