یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛

نخستین اجلاس مدیران دانشجویی منطقه البرز مرکزی برگزار شد

اجلاس مدیران دانشجویی البرز مرکزی

نخستین اجلاس مدیران دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه البرز مرکزی، با حضور مدیران دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی البرز، اراک، قم و ساوه، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، نخستین اجلاس مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه البرز مرکزی با هدف بررسی و بازنگری آیین نامه های موجود در حوزه دانشجویی و با حضور دکتر محمدرضا شیخی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، دکتر حاتم سروری مدیر دانشجویی این دانشگاه و مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی البرز، اراک، قم و ساوه، چهارشنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ در سال جلسات دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

دکتر محمد رضا شیخی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در این اجلاس ضمن عرض خیر مقدم به مدیران دانشجویی دانشگاه ها اظهار داشت: این اجلاس با توجه به ضرورت به روز رسانی و بازنگری آیین نامه های حوزه دانشجویی متناسب با شرایط روز تشکیل شده است.

وی افزود: در این اجلاس آیین نامه های اسکان دانشجویی،تغذیه دانشجویی و کار دانشجویی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و  نشست های این چنینی موجب ایجاد تغییر و تحولات موثری در حوزه های دانشجویی می گردد.

در ادامه مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه البرز مرکزی به بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات حوزه های رفاهی در دانشگاه ها پرداختند.

همچنین در این اجلاس در خصوص لزوم بازنگری آیین نامه های تغذیه، اسکان و کار دانشجویی، همچنین تدوین آیین نامه‌های جدید در حوزه های فاقد آیین نامه از جمله ایاب و ذهاب و خوابگاه متاهلین بحث و تبادل نظر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.