سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

شورای صنفی گناباد

انتخابات شوراهای صنفی دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی دانشگاه بر اساس دستورالعمل و آیین نامه جدید شوراهای صنفی با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در محل واحد امور دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: به منظور افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‌ های امور صنفی و رفاهی و با توجه به آئین‌نامه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، از حدود یک ماه قبل، برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه صورت پذیرفت.
علی اکرامی افزود: پس از  ثبت نام از دانشجویان متقاضی و رقابت بین ۳۵ نامزد عضویت در شوراهای صنفی دانشکده ها و خوابگاه ها، انتخابات روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه با استقبال گسترده دانشجویان برگزار شد.
وی اظهار کرد: بر اساس جدول زمانی تهیه شده، انتخابات در دانشکده‌ها  ازساعت ۹ الی ۱۴ و در خوابگاه های دانشجویی از ساعت ۱۹ الی ۲۱ با حضور دو نفر از دانشجویان غیرداوطلب (عضوکمیته اجرایی)،  برگزار گردید؛ که در مجموع ۳۲۰ رای اخذ گردید.
مدیر دانشجویی  ابراز امیدواری کرد: اعضای جدید شوراهای صنفی با ارتباط نزدیک تر با دانشجویان و هماهنگی و تعامل با مسئولین در پیگیری و رفع دغدغه ها و خواسته های رفاهی و صنفی دانشجویان بیش از پیش فعال و تاثیر گذار باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.