شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ؛

نشست مدیران امور دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب کشور برگزار شد

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ؛

مدیر دانشجویی رئیس اداره امور خوابگاهها ی دانشجویی و رفاهی رئیس اداره تغذیه ورئیس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نشست مدیران امور دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حضور فعال داشتند

به گزارش خبرنگار مفدا;کردستان به نقل از مفدا کرمانشاه، دکتر محمد رضا غلامی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست که امروز ( ۱۲ دی  ) با حضور مدیران و روسای امور دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه ، همدان ، ایلام ، کردستان و دانشکده اسد آباد برگزار شد ، از مهترین چالش های مشترک دانشگاه های منطقه در این حوزه یاد کرد.

وی برگزاری نشست های هم اندیشی مدیران کلان منطقه را ارزشمند و سودمند دانست و افزود : برگزاری این جلسات با توجه به فراهم سازی بستر و زمینه انتقال اطلاعات و تجربیات ارزنده و اجرای برنامه های مشترک در جهت بهبود امور رفاهی دانشجویان بسیار مهم و اثر گذار است.

دکتر غلامی خاطر نشان کرد : معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های منطقه دارای چالش های مشترکی هستند و در این نشست ها با هم‌ افزایی و همگرایی مضاعف دانشگاه های کلان منطقه می توان در جهت اصلاح‌ و مدیریت این چالش ها اقدام کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای اصلاح وضعیت خوابگاه های دانشگاه جهت رفاه حال و افزایش رضایتمندی دانشجویان یادآور شد : در دو سال اخیر قریب به ۵ میلیارد تومان به بهسازی ، تجهیز و ارتقای کیفیت فضای خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اختصاص داده شده است.

در ادامه این نشست مدیران و روسای امور دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه غرب در کارگروه هایی تخصصی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون چالش های حوزه رفاهی ، بررسی آیین نامه های تغذیه ، اسکان و کار دانشجویی پرداختند.

گفتنی است بازدید از مجتمع های رفاهی و خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جمله دیگر برنامه های این نشست یک روزه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.