یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه:

باید فعالیت های قرآنی و فرهنگی در تمام زندگی ما جاری و مستمر باشد

DSC07141.JPG

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در دومین نشست کارشناسان و رابطین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: باید فعالیت های قرآنی و فرهنگی در تمام زندگی ما جاری و مستمر باشد.

به گزارش مفدا ارومیه، در دومین نشست تخصصی کارشناسان و رابطین فرهنگی و قرآنی واحدهای تابعه دانشگاه  در روز شنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۷در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد، دکتر آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه نباید هدف کار فرهنگی و قرآنی مقطعی و جشنواره‌ای نیست تصریح کرد: باید فعالیت های قرآنی و فرهنگی در تمام زندگی ما جاری و مستمر باشد.

ایشان مشکلات موجود در جامعه و از جمله فسادهای مالی را ناشی از عدم تربیت قرآنی برشمرده و گفت: باید از روش های نوین در آموزش و تربیت قرآنی استفاده کنیم تا ذخیره نسل آینده و باقیات وصالحات ما باشد.

دکتر آقاپوردر ادامه با تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: نظام با اقتدار در مقابل توطئه های دشمنان به پیروزی رسید، ما باید خدمت رسانی بهتر به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

در ادمه سعید ساجدی رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه با ارائه گزارش از اقدامات یکسال اخیر فرهنگی و قرآنی در واحدهای تابعه دانشگاه و ارزیابی نقاط ضعف و قوت گفت:امید است در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت که تا ۱۵ بهمن ماه ثبت نام آن ادامه دارد شاهد حضور چشمگیر اساتید، کارکنان و دانشجویان باشیم.

ساجدی افزود: جهت اطلاع رسانی و ثبت نام علاقمندان در فضای مجازی نماهنگ و کلیپ های تهیه  و انتشار یافته است.

در پایان نشست از واحدهای برتر بوکان، شوط، پیرانشهر و ماکو و معاونت های امور اجتماعی و غذا و دارو به دلیل فعالیت های قرآنی و ارتباط مستمر با اداره قرآن و عترت  و ارسال عملکر به موقع تقدیر به عمل آمد و مقرر شد در سال آینده جلسات به صورت ۶ ماهه برگزار و واحدهای نمونه قرآنی انتخاب گردد.