یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

برگزاری مراسم بزرگداشت روز گزینش و تجلیل از کارکنان هسته گزینش دانشگاه

برگزاری مراسم بزرگداشت روز گزینش و تجلیل از کارکنان هسته گزینش دانشگاه

مراسم بزرگداشت روز گزینش و تجلیل از کارکنان هسته گزینش دانشگاه با حضور رئیس، معاونین توسعه مدیریت و منابع و دانشجویی وفرهنگی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)در دانشگاه، رئیس دفتر ریاست، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، مدیر گزینش و کارکنان هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی کردستان در محل دفتر مدیر گزینش در پردیس دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، ضمن بیان تبریک روز گزینش و تبریک روز 15 دی ماه به عنوان سالروز فرمان تاریخی امام در خصوص تشکیل هسته های گزینش، گفت: تمام عمر پر برکت امام خمینی(ره) برکت و نعمت است و یکی از این برکات ارزشمند، فرمان مبارک ایشان مبنی بر تشکیل هسته های گزینش در مورخ 1361/10/15 بود.

دکتر سیامک واحدی با بیان اینکه، امام به سرچشمه معرفت و دانایی متصل بود، اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم که به وصیّت های امام خمینی و انتظارات ایشان و نیز رهنمود های مقام معظم رهبری عمل کنیم و تا جایی که در توان داریم ارزش های انقلاب اسلامی ایران را نشر دهیم.

وی گفت: دانشگاه در اندیشه امام جایگاه رفیع و والایی داشت به طوریکه خیر و صلاح جامعه را وابسته به دانشگاه می دانستند بنابراین گزینش برای بکارگیری افراد شایسته و لایق در دانشگاه وظیفه بسیار عظیمی بر عهده دارد.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه کارکنان گزینش از زمره بهترین اعضای دانشگاه محسوب می گردند، اضافه کرد: آمارها و شاخص های عملکرد کلیه کارکنان این حوزه در دانشگاه بیانگر کار جهادی، دلسوزی، تعهد و تخصص است که به جهت این عملکرد مثبت لازم است از همگی قدردانی گردد.

در ادامه مدیر گزینش دانشگاه ضمن ارائه گزارش عملکرد و بیان شاخص های گزینشی دانشگاه، گفت: دانشگاه علوم پزشکی کردستان به خود می بالد که از نعمت نیروهایی انقلابی، ولایتمدار، دلسوز، عادل و متخصص بهره می برد.

مهندس پرویز ذوالفقاری گفت: انجام کارهای گزینشی به صبر، تلاش، ژرف نگری و کار بی شائبه و شبانه روزی نیاز دارد که الحمدلله نیروهای هسته گزینش دانشگاه دارای این خصوصیات هستند.

سپس مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دانشگاه ضمن تبریک روز گزینش، تصریح کرد: فلسفه وجودی گزینش، سالم نمودن وضعیت اداری است و با یک دید اجتماعی منجر به برقراری اصول اخلاق حرفه ای در سازمانها می گردد.

حجت الاسلام و المسلین حسن عارضی گفت: گزینش مهمترین ابزار جهت کنترل ورودی های سازمانها در جهت رعایت قواعد اخلاق حرفه ای است.

وی با تاکید بر اینکه، رازداری، حفظ حریم و امانتداری از مهمترین ویژگی های گزینش گران است، افزود: خوشبختانه گزینش در کشور ما بر اساس ویژگی های قومی، مذهبی، جغرافیایی و ملی انجام می گیرد و همواره سعی بر این است که اصلح ترین افراد در جهت خدمت گذاری به مردم بکار گمارده شوند.

در پایان این مراسم که از کارکنان هسته گزینش دانشگاه با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد، آقای مسعود مطهری از کارمندان این مدیریت، شعری را در رابطه با این روز قرائت نمود که بدین شرح بود:

گزینش نه دفع و رها کردن است

گزینش دو حق را ادا کردن است

اگر مس ببیند، نگردد ملول

به اکسیر کارش طلا کردن است

گزینش لب بسته ی غنچه است

نه قصدش پی برملا کردن است

همه قصد او در حریم وطن

خرم گشتن و با صفا کردن است

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.