دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

کانون "کیش اندیش"، به دانش آموزان نابینا، خدمات سلامت ارائه می‌کند

دکتر عزیزی

دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قالب "کانون کیش اندیش" به دانش آموزان نابینای مشغول به تحصیل در مدرسه شوریده شیرازی خدمات سلامت ارائه خواهند داد.

به گزارش مفدا شیراز، کانون اردوهای جهادی کیش اندیش دانشگاه علوم پزشکی شیراز،  سه شنبه، ۱۸ دی ماه سال جاریبه دانش آموزان نابینای مشغول به تحصیل در مدرسه شوریده شیرازی خدمات سلامت ارائه خواهد داد.

رئیس ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: دانشجویان جهادگر دانشگاه، در قالب کانون کیش اندیش، به دانش آموزان نابینای مشغول به تحصیل در مدرسه شوریده شیرازی خدمات سلامت ارائه خواهند نمود.

دکتر کوروش عزیزی ادامه داد: کلیه گروه های جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، صرفا در حیطه خدمات سلامت اقدام به ارائه خدمت نموده و از ورود به مباحث غیر تخصصی دیگر خودداری می نمایند.

عزیزی، زمان برگزاری این برنامه جهادی را صبح روز سه شنبه ۱۸ دی ماه اعلام کرد.

وی اظهار داشت: این فعالیت جهادی با حضور دکتر "محمد تاج فرد" دبیر ستاد فعالیت های جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار می شود و وی در طی این سفر کاری به شیراز، علاوه بر حضور و بازدید از این اردوی جهادی، در جلسه ستادی اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور کلیه معاونین یا نمایندگان معاونت ها شرکت می کند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: دیدار با ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز یکی از برنامه های پیش بینی شده در زمان حضور دکتر تاج فرد در این دانشگاه می باشد که در طی این نشست، اولویت ها و تبیین برنامه های جهادی این مرکز آموزش عالی بررسی خواهد شد.

دکتر محمد تاج فرد نیز در همین رابطه اعلام داشت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز یکی از دانشگاه های پیشرو در فعالیت های هدفمند جهادی در عرصه سلامت بوده و این فعالیت ها روندی صعودی و رو به ارتقاء دارد.

دبیر ستاد فعالیت های جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، هدف از این سفر کاری را در دو محور اساسی مطرح کرد.

وی اظهار داشت: تبیین آخرین سیاست های ستاد مرکزی فعالیت های جهادی وزارت متبوع و نیز تمرکز بر این فعالیت های جهادی در ایام دهه مبارک فجر با رویکرد گسترش سلامت در مناطق محروم استان فارس، دو محور اصلی دیدار و بازدیدهای روز سه شنبه در شیراز خواهد بود.

مدرسه شوریده شیرازی، اولین مدرسه ویژه نابینایان در استان فارس است که با پذیرش بیش از ۴۰۰ دانش آموز، از سال ۱۳۴۰ خورشیدی در شهر شیراز مشغول به ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان نابینا می‌

 دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قالب "کانون کیش اندیش" به دانش آموزان نابینای مشغول به تحصیل در مدرسه شوریده شیرازی، خدمات سلامت ارائه خواهند داد.

باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.