دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸

نخستین نشست توجیهی رابطین فرهنگی دانشگاه و مراکز تابعه " دهمین جشنواره بین المللی (سیمرغ ) "

جشنواره

نشست دهمین جشنواره فرهنگی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی ، مسئول دبیرخانه جشنواره سیمرغ دانشگاه ، کارشناسان و رابطین فرهنگی در خصوص برنامه ریزی ، معرفی و اطلاع رسانی بخش های مختلف دهمین جشنواره فرهنگی بین المللی وزارت بهداشت (سیمرغ) در روز شنبه 15 دی ماه برگزار شد

به گزارش مفدا، در ابتدای این جلسه دکتر محمد رضا حق شناس معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان داشت : هدف از برگزاری این جشنواره تعالی فرهنگی دانشگاه و بستر سازی برای شکوفایی استعدادهای دانشجویان دانشگاه است. همچنین  حق شناس بر حضور حداکثری دانشجویان، اساتید و کارکنان  جهت ثبت نام و ارسال اثر در بخش های مختلف جشنواره  ، با انجام تبلیغات گسترده در فضاهای مختلف دانشجویی و  واحدهای تحت پوشش دانشگاه تأکید کرد.

سپس دکتر سیمین بابائی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به تبیین جشنواره های قرآن و عترت و جشنواره بین المللی سیمرغ و اهداف این جشنواره ها پرداخت.

وی بیان داشت: این جشنواره ها با هدف شناسایی و حمایت از استعدادهای دانشجویان و تقویت فضای پرنشاط و ترویج فرهنگ سلامت و شناسایی نخبگان خلاق و توانمند در حوزه های مختلف برگزار می شود.

در ادامه : ملیحه طالبی مسئول دبیرخانه جشنواره فرهنگی دانشگاه توضیحاتی در خصوص فراخوان بخش های مختلف جشنواره و تشریح آیین نامه دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ ارائه و هدف از برگزاری این جلسه را جذب همکاری رابطین فرهنگی جهت معرفی هر چه بهتر جشنواره و اطلاع رسانی وسیع در سطح دانشکده ها و واحدهای تحت پوشش دانشگاه عنوان کرد.

 لازم به ذکر است :نشست در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن آیت الله کوهستانی در تاریخ 15دی 97 برگزار شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.