سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸

آتش سوزی در خوابگاه پسرانه دانشکده علوم پزشکی نیشابور

آتش سوزی

در پی آتش سوزی در خوابگاه پسرانه دانشکده علوم پزشکی نیشابور، خوشبختانه هیچ گونه خسارت جسمی و جانی به دانشجویان وارد نشد.

به گزارش مفدا نیشابور، دیروز ۱۷ دی ماه، ساعت ۱۴ به محض اطلاع از آتش سوزی خوابگاه استیجاری پسران  دانشکده علوم پزشکی نیشابور بلافاصله معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه مدیر دانشجویی و مدیر فرهنگی در محل حادثه حاضر شدند.

 به گزارش شاهدان عینی حاضر در صحنه و به گفته سرپرست خوابگاه در طبقه سوم خوابگاه پسران، در اتاق آخر یخچال موجود در اتاق باعث آتش سوزی می شود که سریعا با تخلیه اتاق مورد نظر و اتاق های همجوار و همزمان اطلاع به آتشنشانی، سرپرست خوابگاه شروع به کنترل حریق با کپسول آتشنشانی میکند که با توجه به شدت آتش سوزی موفق به مهار کامل آن نمی شود.

پس از  ورود گروه آتشنشانی به محل حادثه و با توجه به کمبود تجهیزات آتشنشانی با دلاوری نیروهای انسانی آتشنشانان شهرستان نیشابور، حریق در اتاق مورد نظر کاملا مهار می‌شود .

گفتنی است، "دکتر محمد رضا داوریان" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور از شروع حادثه تا ساعت ۱۹  به همراه دانشجویان بودند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: خوشبختانه هیچگونه خسارت جسمی و یا جانی به دانشجویان وارد نشده و تمام دانشجویان در صحت و سلامت کامل هستند.

داوریان بیان کرد: بلافاصله هماهنگی با اداره آموزش و پرورش شهرستان نیشابور انجام دادیم و سریعا دانشجویان به خانه معلم منتقل و امکانات رفاهی و تغذیه برای دانشجویان مهیا شده است.

وی خاطر نشان کرد: به دنبال خسارت های مالی دانشجویان، در صدد پیگیری جبران آن از طریق شرکت بیمه طرف قرارداد خوابگاه هستیم و با توجه به زمان فرجه و امتحانات دانشجویان عزیز به دنبال حل مشکلات آنان در این زمینه نیز خواهیم بود.

                                            

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.