سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱

مجمع تخصصی کانون‌های عکس و فیلم وزارت بهداشت خطاب به دکتر هاشمی

توفیق به قلب مردم رفتن سرمایه بزرگی است که خداوند نصیب هرکس نمی‌کند/جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در زمان وزارت شما جانی دوباره گرفت

وزیر سابق بهداشت

مجمع تخصصی کانون‌های عکس و فیلم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای خطاب به دکتر هاشمی؛ وزیر سابق بهداشت از تلاش‌های وی در طول دوران خدمت قدردانی کرد.

به گزارش مفدا، مجمع تخصصی کانون‌های عکس و فیلم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای خطاب به دکتر هاشمی؛ وزیر سابق بهداشت از تلاش‌های وی در طول دوران خدمت قدردانی کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

به نام خالق هنر...

جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی؛ وزیر سابق بهداشت و درمان دولت تدبیر و امید؛

از اینکه در کنف الطاف خاصه الهی چند سال متوالی را درکسوت خدمت به جامعه اسلامی در حوزه نظام بی‌شائبه سلامت به انجام وظیفه ثمر بخش و موثر پرداخته‌اید و اینک که تقدیر الهی توفیق خدمت گزاری در مسندی دیگر  را به جنابعالی ارزانی داشته، بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت درجهت حفظ سلامت با پذیرش غم و شادی و عتاب و عقاب نهایت سپاس و قدر دانی را خدمت حضرت عالی ابراز بداریم.

ما دانشجویان کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، هیچ گاه خاطره تلاش‌های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف بلاخص فرهنگی و هنری از یاد نمی‌بریم.

و چه افراد مستعد و توانمندی با تدابیر راهبردی تیم فرهنگی وزارت بهداشت جنابعالی از دل جشنواره‌های فرهنگی وزارت بهداشت شناسایی و به جامعه معرفی گردید ،جشنواره‌هایی که به هدف خود که ایجاد فضای شور و نشاط ،فرصت مغتنم درخشش دانشجویان غیور و هنرمندی که از فراز و فرودها، از پیچ و خم جاده‌های صعب العبور با تمام تعهدشان عبور کردند تا پرچم فرهنگی ایران عزیز بدست حوزه سلامت برفراز قله‌های هنری این کشور خوش بدرخشد.

امروزه کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها با کمال تواضع از فضای باز ایجاد شده در محیط‌های دانشگاهی و شور و نشاطی که در میان دانشجویان ایجاد شده خرسندند و ما به جای همه آنهایی که فرهنگ قدردانی را نیاموخته‌اند، سپاسگزاریم.باور کنید توفیق به قلب مردم رفتن سرمایه بزرگی است که خداوند نصیب هرکس نمی‌کند

مفتخریم در حوزه کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت اتفاقاتی رقم خورد که دست مایه آن رشد و تشکیل کانونهای فرهنگی متعدد در سراسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بود.

جناب آقای دکتر هاشمی امروزه کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها با کمال تواضع از فضای باز ایجاد شده در محیط‌های دانشگاهی و شور و نشاطی که در میان دانشجویان ایجاد شده خرسندند و ما به جای همه آنهایی که فرهنگ قدردانی را نیاموخته‌اند، سپاسگزاریم.

ما دانشجویان خانواده بزرگ کانون‌های فرهنگی وزرات بهداشت فراموش نمی‌کنیم!

ما آدم های فراموشکاری نیستیم، به یاد داریم که هر وقت جناب آقای رئیس جمهور می‌خواستند از عملکرد دولتشان دفاع کنند نام وزارت بهداشت و قاضی زاده هاشمی در طلیعه لیست می‌درخشید، ما به یاد داریم که چگونه هر وقت هر کس انتقادی نثار دولت میکرد دولتی‌ها سرشان را با افتخار بالا می‌گرفتند و می‌گفتند «طرح تحول نظام سلامت»...

ما هرگز از یاد نمی‌بریم که فضای فرهنگی دانشگاه‌ها چگونه با اهتمام وزیر محترم و معاون و مدیر فرهنگی وزارت شکوفا شد.

دانشجویانی که برایشان بستر رشد فراهم شد تا بتوانند کار کنند، شکوفا شوند و دیده بشوند هیچ گاه فراموش نمی‌کنند...

چه کسی می‌تواند جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که در زمان جناب آقای قاضی زاده هاشمی، جانی دوباره گرفت تا همه بدانند و بیاموزند و یاد بدهند که "سالم زیستن هنر است" را فراموش کند.

ما فراموش کار نیستیم...

چه کسی می‌تواند جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که در زمان جناب آقای قاضی زاده هاشمی، جانی دوباره گرفت تا همه بدانند و بیاموزند و یاد بدهند که "سالم زیستن هنر است" را فراموش کند.شور شیرین خاطرات تلاش‌های شما همواره در این فضای پرتلاطم دانشگاه‌ها که در جای جای آن اثر قدم‌های پشتکار و همت شما برآن موج می‌زند به یادگار خواهد ماند. اکنون همت بلند والای دکتر سعید نمکی را می‌طلبد و این باقیات صالحات چون چراغی فراروی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود که “بقیة الله خیرٌ لکم”
«با آرزوی سلامت برای یار دیار امروز و یادگار ماندگار فردا»

مجمع تخصصی کانونهای عکس و فیلم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

۱۳ دی ماه ۱۳۹۷

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.