چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم:

فضاهای مفید ورزشی خوابگاه‌های دختران، تضمین کننده نشاط و تندرستی مادران آینده است

 فضاهای مفید ورزشی خوابگاه های دختران تضمین کننده نشاط و تندرستی مادران آینده

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در بازدید از فضاهای ورزشی خوابگاه‌های دانشجویی بر اهمیت وضعیت مطلوب رفاهی خوابگاه‌ها و همچنین وضعیت رفاهی فضاهای ورزشی دانشجویان در طول تحصیل تاکید کرد.

به گزارش مفدا جهرم، این بازدید ۱۸ دی ماه با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر و کارشناس مسوول خوابگاه‌های دانشجویی دختران و همچنین رییس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جهرم انجام شد .

"دکتر حجت" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در گفت و گو با خبرنگار مفدا با تاکید بر اینکه تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه این دانشگاه از مهرماه ۹۷  اسکان داده شدند و هیچ دانشجوی بدون خوابگاه نداشته ایم، اظهار کرد: این بازدید در جهت بررسی وضعیت رفاهی دانشجویان در محوطه های بسته و همچنین روباز خوابگاه ها صورت گرفته است و امید است با ساماندهی فضاهای ورزشی و زمین بسکتبال و والیبال خوابگاه دختران، در توسعه ورزش‌های مفرح و ایجاد نشاط و شادابی گامی بلند برداشته شود.

معاون فرهنگی و د انشجویی دانشگاه همچنین از بهسازی و تجهیز بیش از ۳۰ درصد خوابگاه های این دانشگاه از آغاز سال ۹۷  تا کنون خبر داد و گفت: زندگی دانشجویی بخش فراموش نشدنی با همه اتفاقات و خاطرات تلخ و شیرین یک دانشجو محسوب می شود از این رو معاونت فرهنگی و دانشجویی با کمک و همکاری ریاست و معاونت توسعه دانشگاه در تلاش است این امکان را فراهم نماید تا با گسترش فضاهای ورزشی و بهسازی فضای موجود در راه توسعه و ترویج ورزش های گروهی قدم بردارد.

دکترمحسن حجت در گفت و گو با  مفدا از اسکان و ساماندهی تمامی دانشجویان ثبت نام شده سال ۹۷ در خوابگاه های دانشگاه خبر داد و افزود: بر اساس اعلام قبلی دانشگاه تعهدی برای ارائه خوابگاه به دانشجویان را ندارد اما امور دانشجویی دانشگاه توانسته است به تمامی متقاضیان خوابگاه های دانشجویی در سال جاری خوابگاه اختصاص دهد.

وی در ادامه با اشاره به بازسازی و تعمیر تمامی خوابگاهی دانشگاه تصریح کرد: تمامی خوابگاه های دانشجویی مورد تعمیر و بهسازی قرار گرفتند و ما بر اساس تلاش‌های انجام شده توانستیم موانع تجهیز و تعمیر خوابگاه‌های دانشجویی را، برطرف کنیم و خوشبختانه با تمهیدات به‌کار گرفته شده تمامی این خوابگاه‌ها در سطح کیفی خوبی قرار دارند و از این پس نیز در ارتقاء سطح کیفی فضاهای ورزش خواهیم کوشید.

وی در پایان با بیان این که فضاهای مفید ورزشی خوابگاه های دختران تضمین کننده نشاط و تندرستی مادران آینده است اظهار داشت :  اگر چه در این زمینه با کمبودهای بودجه‌ای مواجه بودیم اما تلاش کردیم تا با بودجه های جاری خود و کمک همکاران و دست اندرکاران دانشگاه سطح بالاتری از کیفیت را در خوابگاههای دانشجویی تجربه کنیم.  

در پایان این بازدید گفت و گوی کوتاهی در زمینه مشکلات خوابگاه ها با دانشجویان حاضر در محوطه خوابگاه صورت گرفت و "دکتر مهدی عبدالهی فرد" مدیر امور دانشجویی و "فروزان فرزانه" کارشناس مسئول خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه در جریان مشکلات مطرح شده از سوی دانشجویان قرار گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.