پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴

مدیریت زندگی پر تنش امروزی مستلزم کنترل استرس در دانشجویان است

همتایاران

ملیحه پاشیب در کارگاه مدیریت استرس دانشجویی گفت: با توجه به فضای استرس زا میان دانشجویان علوم پزشکی لازم است دانشجویان از مهارتهای کنترل استرس استفاده کنند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، ملیحه پاشیب، رییس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در کارگاه مدیریت استرس با اشاره به فرارسیدن ایام امتحانات دانشجویان به آموزش شناخت استرس و روش های مقابله با آن در راستای عملکرد منسجم در این ایام پرداخت.
رییس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با بیان اینکه دانشجویان علوم پزشکی شغل هیجانی دارند، تصریح کرد: از آنجایی که دانشجویان علوم پزشکی در بیمارستان تحت تاثیر استرس و هیجانات قرار می گیرند، لذا باتوجه به زندگی پر تشویش و هیجانی امروزی سالم زیستن مستلزم کنترل و مدیریت استرس است.
وی در ادامه از بازخورد های خوب دانشجویان در کارگاه ها سخن گفت و بیان کرد: با توجه به استقبال بالای دانشجویان از برگزاری کارگاه ها انتظار می رود مطالب آموخته شده کارگاه ها برای دانشجویان کارآمد باشد و بتوانند در مهارتهای زندگی موفق باشند.
شایان ذکر است؛ این کارگاه از ابتدای ترم آغاز شده و تا پایان هر ترم با توجه به نیازمندی ها هر بار با یک عنوان برای دانشجویان جدیدالورود برگزار می شود؛ همچنین در این کارگاه ۱۵ نفر از گروه بهداشت ترم یک شرکت نموده و مورد استقبال دانشجویان شرکت کننده قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.