دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰

آغاز دومین روز نشست آموزشی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در اصفهان

شورای انضباطی

دومین روز نشست آموزشی شوراهای انضباطی ۱۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور، صبح امروز دوشنبه یکشنبه ۲۴ دی ماه ۹۷ در تالار زیتون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز شد.

به گزارش مفدا اصفهان، در این نشست که در ادامه روز گذشته در حال برگزاری است، تعدادی از پرونده‌های انضباطی دانشجویان دانشگاه‌ها توسط "دکتر وحید صرامی" دبیر شورای مرکزی انضباطی کشور انتخاب شده و دبیران دانشگاه‌ها بر اساس شیوه نامه‌های ابلاغی به بررسی و نقد آموزشی این پرونده ها می‌پردازند.

دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت  در این نشست پرونده‌های انضباطی منتخب را مورد بررسی قرار داده و نکات حقوقی و انضباطی این پرونده را با حضور اعضای حاضر در این نشست تجزیه و تحلیل می‌کنند. در پایان این نشست از دبیران و کارشناسان انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی، آزمون گرفته خواهد شد.

یکی از اهداف اصلی برگزاری این نشست دو روزه، ایجاد رویه حقوقی مشترک در دانشگاه‌های علوم پزشکی به منظور رسیدگی به تخلفات دانشجویان است.

این نشست با حضور دبیران و کارشناسان شورای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، کرمان، بم، شهید بهشتی، سبزوار، فسا، سیرجان، یزد، شهرکرد، بندرعباس، زابل و جیرفت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.