دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

وفاق و همدلی دانشگاه های استان، موجب رونق و شکوفایی فرهنگی است

وفاق و همدلی دانشگاه های استان، موجب رونق و شکوفایی فرهنگی است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جشنواره بین المللی سیمرغ متعلق به همه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی می باشد، حضور دانشجویان در این جشنواره مجالی برای تبادل اطلاعات و ایجاد فضای وفاق و همدلی مجامع دانشگاهی است

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست ستاد دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ که با حضور مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر برگزار شد اظهار داشت: ارتباط و پیوست فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موجب توسعه و رونق فعالیت های فرهنگی و پویایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می باشد.

دکتر اکرم فرهادی همچنین بیان داشت: جشنواره بین المللی سیمرغ متعلق به همه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی می باشد، حضور دانشجویان در این جشنواره مجالی برای تبادل اطلاعات و ایجاد فضای وفاق و همدلی مجامع دانشگاهی است

در ادامه مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ضمن تقدیر از مشارکت بی بدیل دانشگاه های استان بوشهر در دوره های پیشین جشنواره بین المللی سیمرغ، از همه مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر خواست تا دانشجویان مستعد و توانمند فرهنگی و هنری را شناسایی و جهت خلق آثار فاخر بخش فرهنگ سلامت دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از آنان حمایت نمایند.

حسین اسدی راد، قرار دادن رابطین فعال دانشجویی از بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر توسط مدیران فرهنگی را موجب تعامل و پیشبرد هر چه بهتر در فرآیند جشنواره دانست.

سپس ، مسوول دبیرخانه دانشگاهی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ به تشریح و تبیین بخش های مختلف جشنواره پرداخت. علی عالی زاده در این خصوص گفت:  بخش فرهنگ سلامت ، ویژه دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور می باشد که شامل زیر شاخه های تئاتر،فیلم،ادبی و هنرهای تجسمی می باشد.

در ادامه این نشست عالی زاده بخش های مختلف جشنواره سیمرغ را به تفکیک تشریح کرد و به سوالات مدیران و کارشناسان فرهنگی در این زمینه پاسخ داد.

در پایان این نشست، مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه ها به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

این نشست به همت ستاد دهمین جشنواره سیمرغ ظهر یکشنبه 23 دی ماه در مجتمع اندیشه دانشگاه علوم پزشکی پردیس بوشهر برگزار شد.

گزارش:حامد یوسفی

عکاس: مهرداد پویا

 2050- ط.ت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.