شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶

دیدار مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با مسوولان دانشکده علوم قرآنی

دیدار با مسئولان قرآنی در سبزوار

در راستای افزایش فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، مدیر فرهنگی این دانشگاه با مسئولان دانشکده علوم قرآنی سبزوار دیدار کرد.

به گزارش مفدا سبزوار، در این نشست "دکتر حیدری" مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن  تشریح و معرفی فعالیت های قرآنی دانشگاه و بیان موفقیت های اساتید، کارکنان و دانشجویان در کسب رتبه های  کشوری و ملی، آمادگی حوزه فرهنگی را در زمینه همکاری بین دو دانشگاه اعلام و ابراز امیدواری کرد تا با برگزاری  این نشست ها بتوان به ارتقای سطح قرآنی در دو دانشگاه افزود.

 وی همچنین در ادامه افزود: ما اعتقاد داریم اهتمام در حوزه فعالیت های دینی و قرآنی می تواند اثرات مستقیم و غیرمستقیم خوبی در دانشگاه ها داشته باشد.

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن تقدیر از شرکت کنندگان در جلسه، تاکید کرد: با توجه به مشارکت پرتعداد دانشجویان در چنین جشنواره هایی، وظیفه شرعی، قانونی و اخلاقی ما این است که هرچه بیشتر تلاش نماییم تا این برنامه ها رونق بیشتری داشته باشند.

حیدری ضمن تاکید بر اینکه زندگی ما باید رنگ و بوی قرآنی داشته باشد، افزود: اگرچه بخش دانشجویی خط مقدم فعالیت های ما است اما باید جشنواره و فعالیت های ما سطح اساتید و کارکنان دانشگاه ها را هم شامل شود.

در ادامه "دکتر محمد برکات" قائم مقام دانشکده علوم قرآنی سبزوار نیز ضمن تقدیر از فراگیر کردن جشنواره قرآنی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در حوزه‌های گسترده فعالیت دانشجویی، اساتید و کارکنان، تاکید کرد: با توجه به تغییرات نسلی، تغییر و تنوع ذائقه‌ها، برنامه‌ها باید به گونه‌ای طراحی شود که سلایق مختلف را نیز پوشش دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.