سه‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵

نشست توجیهی رابطین قرآنی دانشگاه علوم پزشکی فسا و واحدهای تابعه برگزار شد

نشست توجیهی رابطین قرآنی دانشگاه علوم پزشکی فسا

با توجه به آغاز ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور جلسه توجیهی رابطین قرآنی بیمارستانها و مراکز تابعه دانشگاه در راستای روند اجرایی جشنواره با حضور دبیر اجرایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار گردید.

به گزارش مفدا فسا، نشست توجیهی رابطین قرآنی دانشگاه علوم پزشکی فسا و واحدهای تابعه  در خصوص روند اجرایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) برگزار شد.

آقای علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به آغاز ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور جلسه توجیهی رابطین قرآنی در راستای روند اجرایی جشنواره با حضور دبیر اجرایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این نشست، سرپرست اداره قرآن و عترت(ع) دانشگاه و دبیر اجرایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) ضمن تقدیر از رابطین قرآنی جهت اقدامات اجرا شده در خصوص برگزاری جشنواره سال گذشته، گزارشی از روند برگزاری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) ایراد نمود.

وی در ادامه اظهار داشت: در جشنواره قبل از ۳۵۵ کارمند و ۵۱ استاد ثبت نام بعمل آمد که با توجه به آمار تعداد کارکنان و اساتید ظرفیت های خوبی جهت مشارکت هر چه بیشتر اساتید و کارکنان در این جشنواره وجود دارد.

گفتنی است، در این جلسه مواردی از آیین نامه جشنواره و نکات ضروری مطرح شد و در پایان به سوالات اعضا پاسخ داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.