چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴

بررسی کیفیت فنی خودروهای ایاب و ذهاب دانشکده علوم پزشکی نیشابور

نیشابور

مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور با هدف بررسی کیفیت و رعایت اصول فنی خودروها طی بازدیدی  به ملاحظه مدارک فنی و گفتگو با رانندگان مینی‌بوس‌های دانشجوی دانشکده پرداخت

به گزارش مفدا نیشابور، از سوی مدیر  دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، بازدید از ناوگان حمل و نقل دانشجویی انجام شد.

در این بازدید هلیا مقصودی مدیر دانشجویی دانشکده ضمن تشکر و قدردانی از زحمات رانندگان در امر جابجایی دانشجویان ، به بررسی مشکلات  و تقویت نقاط ضعف پرداخت و مدارک مربوط به مینی بوس‌های دانشجویی را اعم از بیمه، کارت معاینه فنی  خودروها، کارت سلامت رانندگان و ...بررسی کرد. همچنین موارد مصوبات جلسات قبلی را نیز در این بازدید به رانندگان گوشزد کرد.

وی در این خصوص عنوان کرد : با فعالیت منظم طبق برنامه سرویس‌های دانشجویی ، میزان رضایتمندی از خدمات سرویس ها افزایش می‌یابد.

هلیا مقصودی طی گفتگو با رانندگان و استماع مشکلات آنها خاطر نشان کرد: رعایت دقیق قوانین می‌تواند از بروز بسیاری از حوادث جلوگیری کند.

وی در این خصوص افزود : با فعالیت منظم طبق برنامه سرویس‌های دانشجویی میزان رضایتمندی از خدمات سرویس‌ها افزایش می یابد و به حمل مسافر به تعداد مصوب شده ، حرکت از ایستگاه‌هادر زمان تعیین شده و برخورد مناسب با دانشجویان نیز اشاره کرد.

گفتنی است : تعداد  ۷ مینی بوس ثابت و ۹۰۰ ساعت استفاده از مینی بوس‌های طرف قراداد در ماه به جابجایی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی نیشابور مشغول هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.