جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

جهت بررسی مسائل دانشجویان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خوابگاه صدف بازدید کرد

 معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خوابگاه صدف بازدید کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی مدیر دانشجویی، معاون دانشکده پزشکی، رییس اداره مشاوره و...از خوابگاه دانشجویان پزشکی صدف(دختران) بازدید کرد.

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی مدیر دانشجویی، معاون دانشکده پزشکی، رییس اداره مشاوره و کارشناس این اداره جهت بررسی وضعیت دانشجویان از خوابگاه دانشجویان پزشکی صدف(دختران) بازدید کرد.

طی این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیات همراه  پای درد دل و صحبت های دانشجویان نشستند و در یک فضایی صمیمانه دانشجویان توانستند مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

از نکات قابل توجه این دیدار حضور اساتید و هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بود که این خود باعث  گسترش روابط بین دانشجو و استاد از فضای کلاس و درمان به فضای خوابگاهی نیز شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  در گفت و گو با خبرنگار مفدا با اشاره به حضور موثر مشاوران اداره مشاوره معاونت فرهنگی و دانشجویی و اعضای هیات علمی در خوابگاه ها گفت:‌ آموزش و پژوهش بدون توجه به حال و هوای دورنی دانشجویان نمیتواند اثربخشی خوب و دراز مدتی داشته باشد. تامین سلامت روان دانشجویان نیاز به ارتباط بیشتر و همدلی با دانشجویان در فضای زندگی آنها را دارد که این مهم توسط تیم مجرب مشاوران دانشگاه به طور مسمتر در حال پیگیری ست.

دکتر فرهادی  همچنین در خصوص برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی جهت بهسازی و تجهیز خوابگاه صدف، گفت: از مصوبات در حال پیگیری این خوابگاه تامین اعتبار و بستن قرارداد با پیمانکار برای رفع اساسی مشکلات برق ساختمان است که با توجه به شرایط امتحانات دانشجویان از ده روز آینده کار شروع خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشجویی  ضمن تقدیر از هیات علمی دانشگاه تحقق رسالت سنگین معاونت فرهنگی و دانشجویی را در گرو همراهی اساتید عنوان کرد.

 دکتر زهرا اکبری معاون دانشکده پزشکی نیز بر ارتباط هر چه بیشتر استاد و دانشجو و تامین سلامت روان دانشجویان در دوران تحصیل تاکید کرد؛ و آمادگی خود  را برای شرکت فعال در طرح ها و برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی اعلام کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.