دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

برای بهبود پوشش اینترنت خوابگاه‌های دانشجویی، اکسس پوینت‌های جدید با ظرفیت بالا نصب می‌شود

بیرجند/بهبود اینترنت

به دنبال بروز مشکلات اینترنت بی سیم خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، اکسس پوینت های جدید با ظرفیت بالا بعد از تامین اعتبار برای این خوابگاه ها، خریداری و نصب خواهند شد.

به گزارش مفدا بیرجند، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت، قطع و وصل مداوم اینترنت، آنتن دهی پایین و ... از مهمترین مشکلاتی بود که از سوی دانشجویان در خصوص اینترنت خوابگاهی مطرح می شود گفت: موضوع وضعیت پوشش شبکه بی سیم دانشگاه در سطح محیط های خوابگاهی در کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی دانشگاه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر عباس جوادی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در این خصوص اضافه کرد: به دلیل وجود نقاط کور و عدم پوشش تمامی فضاها با اکسس پوینت های موجود، برخی از نقاط خوابگاهی از نظر دسترسی به اینترنت دارای مشکل هستند.

وی با اشاره به مصوبات کمیته مذکور خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد معاونت فرهنگی دانشجویی در هر خوابگاه محلی مشخص برای نصب یک اکسس پوینت جدید با ظرفیت بالا پیشنهاد بدهد تا دانشجویان در این محل امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت را داشته باشند

مدیر امور دانشجویی دانشگاه با اعلام اینکه ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان برای خرید و نصب این تجهیزات نیاز است که می بایست برای تامین اعتبار این کار هماهنگی بین بخشی معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه صورت گیرد گفت: بعد از تامین اعتبار و خرید تجهیزات لازم، مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه اقدام به نصب اکسس پوینت خواهد نمود.

جوادی با تاکید بر اینکه خود را موظف به پیگیری مطالبات به حق و خواسته های بجای دانشجویان در تمامی حوزه های دانشجویی می دانیم از پیگیری مشکلات دانشجویی توسط دبیر شورای صنفی و صبر، حوصله و بردباری دانشجویان  تا حصول نتایج آن تشکر نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.