یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹

اطلاعیه ویژه دانشجویان جدیدالورود (نیمسال دوم سالتحصیلی ۹۸-۹۷)

اطلاعیه

دانشجویان عزیز، ضمن خیر مقدم، لازم است جهت پذیرش و اسکان در خوابگاه به نکات موجود در متن اطلاعیه توجه ویژه به عمل آید

الف) خوابگاه:

دانشجویان متقاضی و واجد شرایط خوابگاه (طبق لیست اسامی، اینجا را کلیک کنید) لازم است با در دست داشتن مدارک لازم از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۳ تا ۹۷/۱۱/۱۶ جهت معرفی و اسکان در خوابگاه مربوطه به اداره امور خوابگاه‌ها واقع در مجتمع کمالوند مراجعه نمایند؛ بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله عدم نیاز به خوابگاه تلقی می‌شود.

با توجه به ظرفیت محدود خوابگاه‌های برادران، به دانشجویان برادر در رشته‌های پرستاری، بهداشت حرفه‌ای، بهداشت عمومی، علوم آزمایشگاهی و پروتز دندان، خوابگاه دولتی تعلق نمی‌گیرد؛ در صورت وجود ظرفیت، در ترم‌های بعدی در خوابگاه اسکان داده خواهند شد. دانشجویان متقاضی خوابگاه در صورت تمایل جهت معرفی به خوابگاه خودگران لازم است به منظور اسکان از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۳ لغایت ۹۷/۱۱/۱۶ شخصاً به اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه مراجعه کنند؛ بدیهی است با توجه به ظرفیت محدود خوابگاه خودگردان در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر دانشجو پذیرش و اسکان داده نخواهد شد.

   ***مدارک مورد نیاز ویژه دانشجویان معرفی شده به خوابگاه دولتی شامل:

الف- ارائه تعهد نامه ثبت شده در دفاتر رسمی ثبت (الزامی بوده و شرط صدور مجوز اسکان است) دقیقا مطابق با نمونه فرم (فرم شماره ۱، اینجا را کلیک کنید) و بر اساس راهنمای پیوست، اینجا را کلیک کنید.

ب- فرم تعهد والدین (فرم شماره ۲، اینجا را کلیک کنید) مخصوص خواهران دانشجو (که بایستی پس از تکمیل توسط ولی/قیم قانونی دانشجو در یکی دفاتر اسناد رسمی کشور ثبت شود).

ج- فایل اسکن شده عکس دانشجو با فرمتjpg  و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در قالب CD.

د- تصویر شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج (درصورت تأهل برای دانشجویان خواهر).

***وسایل مورد نیاز: وسایل خواب (تشک، پتو..) و سایر وسایل شخصی

ب) تغذیه:

جهت دریافت کارت تغذیه، دانشجو بایستی شخصاً با در دست داشتن کارت ملی و با ارائه شماره دانشجویی و پرداخت مبلغ۱۵۰۰۰۰ریال به واحد امور تغذیه، محل ثبت نام مراجعه کند.

ج) دانشجویان پذیرفته شده دانشکده‌های اقماری: دانشجویان پذیرفته شده دانشکده‌های الیگودر، بروجرد و پلدختر و مجتمع عالی سلامت دورود در مورد خدمات مذکور به دانشکده مربوطه مراجعه نمایند و نیاز به حضور در این معاونت ندارند.

کانال پیام رسان سروش مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به منظور اطلاع از خدمات خوابگاه، تغذیه و ایاب و ذهاب: @modlums  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.