دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶

معاون فرهنگی و دانشجویی از خوابگاه پردیس ۲ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد+گزارش تصویری

 معاون فرهنگی و دانشجویی از خوابگاه پردیس 2 دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و جمعی از مسوولان و هیات علمی دانشگاه غلوم پزشکی بوشهر به منظور رسیدگی به مسائل دانشجویان از خوابگاه پردیس ۲ (دختران) بازدید کرد

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی  مدیر دانشجویی، رییس دانشکده پرستاری و مامایی، معاون آموزشی، رییس اداره مشاوره و کارشناس اداره خوابگاه ها، مدیر مفدا و روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی و...جهت بررسی وضعیت دانشجویان از خوابگاه دانشجویی پردیس ۲ بازدید کرد.

طی این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیات همراه در یک نشست صمیمانه با نمایندگان شورای صنفی و تعدادی از دانشجویان در خوابگاه مسائل و مشکلات دانشجویان را مورد بررسی قرار داده و در خصوص راهکارها گفت و گو کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین رییس دانشکده پرستاری و مامایی ضمن تاکید بر فعال تر شدن شورای صنفی دانشجویی در خوابگاه ها،‌ راهکار برخی از مشکلات خوابگاه پردیس ۲ را در آموزش و یادگیری شیوه صحیح زندگی دانشجویی در خوابگاه عنوان کردند.

طی این دیدار از بخش های مختلف خوابگاه پردیس 2 بازید شد و معاون فرهنگی و دانشجویی دستورات لازم جهت رسیدگی فوری به مشکلات دانشجویان را صادر کرد.

خوابگاه پردیس۲ دختران دارای ۵۰ اتاق و ۲۵۰ دانشجو می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.