سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

معرفی تولیدات فرهنگی و هنری دانشجویان در جشنواره سیمرغ فرصت ارزشمندی است/فعالیت رسمی سفیران جشنواره در هرمزگان

سفیران هرمزگان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در دومین نشست سفیران دهمین جشنواره سیمرغ گفت: حمایت از تولیدات دانشجویی و شناسایی استعدادهای جوان در عرصه‌های فرهنگی هنری یکی از اهداف جشنواره سیمرغ است.

به گزارش مفدا هرمزگان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در دومین نشست سفیران دهمین جشنواره سیمرغ ابرازکرد: جشنواره بین المللی سیمرغ این فرصت را فراهم آورده تا دانشجویان در عرصه فرهنگی هتری تولیدات خود را در قالب یک جشنواره مهم ارائه نمایند.

دکتر" عبدالعظیم نجاتی زاده" خاطر نشان کرد: این جشنواره فرصت مغتنمی است تا دانشجویان هنرمند و علاقه مند به هنر خود را محک زده و تولیدات خود را در معرض ارزیابی داوران قرار دهند.

نجاتی زاده با اشاره به ماهیت هنری این جشنواره با موضوع های سلامت تصریح کرد: جشنواره در حوزه سلامت با تولیدات خوبی در عرصه های مختلف در سالهای اخیر مواجهه بوده است که در بسیاری موارد نگاه خلاقانه دانشجویان، اعضا هیئت علمی و کارکنان  به حوزه سلامت کم نظیر بوده است.

وی با اشاره به اینکه عرصه های فیلم، تئاتر، موسیقی، ادبی و هنرهای تجسمی می‌توانند در حوزه سلامت موثر واقع شوند، یادآور شد: معرفی استعداد جوان در حوزه هنری برای خود دانشجویان نیز موثر است که بتوانند پس از فارغ التحصیلی نیز در راستای رشته های تحصیلی و شغلشان در عرصه هنری در حوزه سلامت فعالیت حرفه ای داشته باشند.

 در این نشست سفیران جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، برنامه های خود در راستای فراخوان جشنواره را ارایه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.