پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

بازدید سرزده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین از سلف دانشگاه

بازدید سرزده از سلف دانشگاه علوم پزشکی قزوین

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همراه مسئولین این دانشگاه از بخش های مختلف مجموعه سلف پردیس به صورت سرزده بازدید نمودند.

به گزارش مفدا قزوین،معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همراه مدیر دانشجویی و مسئول واحد تغذیه، دوشنبه اول بهمن ماه از بخش های مختلف مجموعه سلف پردیس بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند کارو کیفیت طبخ غذاها قرار گرفتند.

کوروش حاتم سروری مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین درحاشیه این بازدید در گفتگو با مفدا بیان کرد:با تلاش های صورت گرفته و با هدف ارائه غذای های با کیفیت بالاتر به دانشجویان،ضریب صنعتی سازی درسلف دانشگاه افزایش یافته است.

وی افزود: با آغاز فعالیت پیمانکار جدید و در راستای استقرارهرچه بیشتر نظام برون سپاری و افزایش کیفیت طبخ غذا، تهیه اقلام اساسی نیز برعهده پیمانکار بوده ومسئولین دانشگاه بیشتر در بخش نظارتی وارد شده که طبق نظر سنجی های صورت گرفته افزایش رضایتمندی دانشجویان را به دنبال داشته است.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین خاطر نشان کرد: درحال حاضر در هر وعده غذایی حدود ۱۷۰۰ پرس غذا در سلف دانشگاه تهیه می گردد.

لازم به ذکر است در پایان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با جمعی از دانشجویان حاضر درسلف در خصوص میزان رضایتمندی آنان از کیفیت غذاها گفتگو کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.