شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱

جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

شوراي امربه معروف كاشان

جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور مدیر حورزه ریاست دانشگاه، دبیر شورا و کلیه اعضاء برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز چهارشنبه سوم بهمن‌ماه جاری با حضور مدیر حورزه ریاست دانشگاه وکلیه اعضاء در سالن شهداء ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل شد.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم در ابتدای جلسه، دکتر حمیدرضا گیلاسی دبیر شورا ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب به اهمیت موضوع امربه معروف و نهی از منکر در همه ابعاد اشاره نمودند.

در ادامه، فاطمه قدرت‌الهی مسئول دبیرخانه شورای امربه معروف و نهی از منکر دانشگاه بعد از  پخش کلیپی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص این موضوع به مصوبات جلسه قبل اشاره و گزارشی از روند اجرای مصوبات کمیته امر به معروف و نهی از منکر ارائه و به لزوم توجه اعضا به  اجرایی شدن مصوبات جلسه تأکید کرد.

برنامه‌های آتی شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با توجه به نشست های برگزار شده امر به معروف در وزارتخانه در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و هر یک از اعضاء به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.