سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

بازدید سرزده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از سلف دانشگاه

38.jpg

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به همراه مدیر امور دانشجویی و دبیر شورای مرکزی صنفی دانشجویان علوم پزشکی ارومیه، با حضور در سلف سرویس دانشگاه، از نزدیک در جریان وضعیت سلف و غذای دانشجویان قرارگرفت.

به گزارش مفدا ارومیه، در راستای بهبود وضعیت کمیت، کیفیت غذا و سرویس دهی غذایی به دانشجویان، "دکتر علی احمد آقاپور" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به همراه غفار آذرنوش مدیر امور دانشجویی و احسان آزادمنش دبیر شورای مرکزی صنفی دانشجویان با حضور سرزده در سلف دانشگاه، از بخش های مختلف آن از جمله آشپزخانه، تالار غذاخوری دانشجویان و انبار مواد غذایی بازدید کردند. 

دکتر آقاپور در اطی این بازدید بیان کرد: خدمات رسانی بهینه تغذیه به دانشجویان از اولویت های اساسی این معاونت است و برنامه های متعددی برای دستیابی به این مهم در دستور کار قرار دارد.

وی ضمن بیان اینکه به زودی وعده صبحانه به برنامه غذایی دانشجویان اضافه خواهد شد، بیان کرد: بهبود تغذیه همواره از دغدغه های دانشجویان بوده است و هدف از این بازدیدهای مکرر از وضعیت سلف سرویس های دانشجویی، شنیدن درد دلها و دغدغه های دانشجویان است.

دبیر شورای مرکزی صنفی دانشجویان نیز با استفاده از فرصت به دست آمده، علاوه بر طرح مسائل مرتبط به سلف سرویس، نظرات و دغدغه های دانشجویان در حوزه های مختلف را با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مطرح و از تمامی بخش های سلف بازدید کرد.

در این بازید که هم‌زمان با وعده ناهار انجام شد، دکتر آقاپور با تشکر از زحمات تمامی دست اندرکاران سلف دانشگاه، از نزدیک وضعیت کمیت و کیفیت غذا، برنامه غذایی و سایر مسائل مرتبط را مورد بررسی قرار داد.

صرف نهار در کنار دانشجویان و گفتگو با آنان پایان بخش این بازدید بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.