دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰

ضریب ایمنی سرویس های ایاب و ذهاب دانشگاه علوم پزشکی ارومیه افزایش یافت

ضریب ایمنی سرویس های ایاب و ذهاب دانشگاه علوم پزشکی ارومیه افزایش یافت

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با بیان اینکه باید ماهانه از سرویس‌های ایاب و ذهاب دانشجویان بازدید کنیم، گفت: رعایت نکات فنی و ایمنی سرویس‌های دانشجویی ضروری است

غفار آذرنوش مدیر امور دانشجویی در گفتگو با خبرنگار مفدا بیان کرد: در جهت ایجاد امکانات رفاهی و افزایش ضریب ایمنی سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان به خصوص در فصل زمستان طی هماهنگی های به عمل آمده با سازمان اتوبوسرانی، نسبت به جایگزینی اتوبوس های جدید با امکانات گرمایشی و ایمنی اقدام شد.

وی افزود: قبل از آغاز فصل سرما جهت ایمن سازی سرویس های دانشجویی شش دستگاه میدی باس و مینی بوس با هزینه های برابر با ۵۰ میلیون تومان مورد معاینات فنی، ایمنی قرار گرفته و سیستم های گرمایشی آن تنظیم و مجوز لازم جهت حمل و نقل دانشجویان وکارت سلامت رانندگان را کسب نمود.

مدیر دانشجویی ادامه داد : بالغ بر ۳ هزار دانشجوی این دانشگاه به صورت روزانه از سرویس ایاب ذهاب دانشگاه استفاده می کنند؛ در راستای رفاه حال دانشجویان با شرکت اتوبوسرانی قرار داد بسته شده است و ۳ دستگاه اتوبوس را جهت سهولت در ایاب و ذهاب دانشجویان از خوابگاه ها به سمت دانشکده ها و بالعکس در نظر گرفته ایم که بر اساس برنامه ریزی انجام شده دانشجویان از این سرویس ها استفاده می کنند.

 آذرنوش اظهار داشت: نظارت بر ناوگان حمل و نقل دانشجویان به صورت مداوم توسط مسوولین مربوطه دانشجویی در حال انجام است زیرا ما دانشجویان را همانند فرزندان خود می دانیم و در راستای رفاه و امنیت آنان تمام تلاشمان را بکار می گیریم.

شایان ذکر است دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه غفار آذرنوش، احسان آذرمنش دبیر شوراهای صنفی دانشگاه و علیرضا احدی رئیس اداره نقلیه از نزدیک کیفیت سرویس های ایاب ذهاب دانشجویان بازدید و با دانشجویان در این خصوص رودر رو دیدار نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.