دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد :

ثبت نام بیش از ۱۴۰ هزار نفر در آزمون استخدامی دولت/دو روز دیگر زمان باقی است

جهاد دانشگاهی، مجری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی می‌باشد

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: تاکنون بیش از ۱۴۰ هزار متقاضی در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کرده و تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام زمان باقی است.

جهاد دانشگاهی، مجری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی می‌باشد

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: تاکنون بیش از ۱۴۰ هزار متقاضی در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کرده و تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام زمان باقی است.

به گزارش مفدا، سید عزیز آشنا، گفت: ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی تا ساعت ۲۴ فردا (سه شنبه) ۹ بهمن ماه ادامه دارد.

ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. متقاضیان شرکت در این آزمون تا ۹ بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند. تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ٤ هزار و ٤٦٤ نفر است . متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه https://hrtc.ir/exam/list مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی افزود: با توجه به اینکه تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام باقی است، میزان ثبت نام ها از روز گذشته افزایش یافته و انتظار می‌رود تا فردا نیز با مراجعه بیشتری روبه رو شویم.

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی شود ، تصریح کرد: به متقاضیان ثبت نام پیشنهاد می شود تا در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند چرا که ممکن است اطلاعات آن ها نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند.

وی خطاب به آن دسته از افرادی که نسبت به انتخاب عنوان شغلی مرتبط با رشته و مدرک تحصیلی دچار تردید و بی اطلاعی هستند، گفت: عنوان ها و شرایط مورد نیاز شغلی در دفترچه ها ذکر شده است، بخشی نیز در سامانه برای بررسی تطابق عنوان شغلی، مدرک و رشته تحصیلی در نظرگرفته شده است که متقاضیان با وارد کردن اطلاعات مدرک، رشته، جنسیت و سهمیه داخل کادرهای مورد نظر، امکان بررسی را پیدا می کنند.

آشنا این جمله را نیز گفت که برخی متقاضیان بدون مطالعه دفترچه و بیش از بررسی تطابق رشته و عنوان شغلی در سامانه ، نسبت به واریز هزینه ثبت نام اقدام می کنند اما پس از آن متوجه می شوند که حائز شرایط نیستند در عین حال که ثبت نام نرم افزاری است و امکان استرداد مبلغ پرداختی وجود ندارد.

وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد: برخی مشاغل به تعدادی از شهرها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت سازمان جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های دولتی ثبت نام خود را امروز انجام دهند تا در یک روز باقی مانده فرصت ویرایش اطلاعات را پیدا کنند . زیرا زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.