دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷

مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

تشکیل ساختار جدید مفداها در ارتقاء سطح فعالیت‌های این پایگاه‌ها بسیار مفید خواهد بود

مهدی معماری

مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در وویس کنفرانس با مدیران مفداهای منطقه شمالغرب کشور بر شکل گیری ساختاربندی جدید مفداها در راستای ارتقاء سطح فعالیت‌های این پایگاه‌های خبری و اطلاع رسانی تاکید کرد.

به گزارش مفدا سبزوار وبه نقل از مفدا تبریز، مهدی معماری مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت که به دلیل تاخیر در پرواز هواپیما نتوانست در سومین نشست پایگاه های خبری و اطلاع رسانی مفداهای منطقه شمالغرب کشور حضور یابد به صورت وویس کنفرانس با جمع مدیران و دبیران سرویس های مفداهای منطقه شمالغرب کشور از زحمات و تلاش های معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و پایگاه اطلاع رسانی مفداتبریز برای میزبانی از سومین نشست مفداهای منطقه شمالغرب کشور تشکر کرد.

وی گفت: دکتر محمدآقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از معاونان همدل و همراه با مفدا و ایوب اندبیلی از مدیران فعال و دغدغه مند مفداهای کشور بوده است و بنده برای تشکر و دیدار با این عزیزان و مدیران و دبیران سرویس های مفداهای منطقه شمالغرب کشور لحظه شماری می کردم.

معماری در ادامه بر اهتمام هر چه بیشتر مدیران مفداها برای شکل گیری ساختار جدید پایگاه های خبری و اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود: بحث و تبادل و نظر در مورد ساختار نیروی انسانی پایگاه های خبری و اطلاع رسانی مفدا مهم ترین موضوعی است که باید در فرصت و بستر به وجود آمده در نشست بحث شود.

مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت دومین موضوع مهم لازم به بحث و گفتگو را استانداردهای فعالیت در  فصاهای مجازی عنوان کرد و در ادامه گفت: برای فعالیت منسجم و هدفمند و جذب مخاطب نیازمند فراگیری و عمل به استاندارهای فعالیت در فضاهای مجازی هستیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.