سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱

نشست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با مدیران و کارشناسان این معاونت

كاشان نشست

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در نشست با مدیران و کارشناسان این معاونت گفت: با برون‌سپاری کردن بعضی از فعالیت ها و مسئولیت ها خیلی از هزینه ها را می توان کاهش و کنترل نمود و برکیفیت و کمیت خدمات افزود.

به گزارش مفدا کاشان، نشست معاون فرهنگی و دانشجویی با کلیه مدیران و کارشناسان این حوزه روز سه شنبه نهم بهمن‌ماه جاری در دفتر معاونت برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی دانشجویی ضمن تشکر و قدردانی از  تلاش مدیران و کارشناسان برگزاری این جلسه را بهانه‌ای برای بیان مشکلات و دغدغه‌های مسئولان دانست.

دکتر حمیدرضا گیلاسی در خصوص رشد صفردرصدی بودجه آموزشی و دانشجویی گفت: سال۹۸ سال سختی برای این معاونت خواهد بود و کارکنان و مسئولین با برنامه ریزی‌های لازم باید بدنبال صرفه جویی در هزینه ها باشند تا همگی بتوانند امور را به نحو احسن مدیریت کنند.

معاون فرهنگی دانشجویی اجرای هرچه بهتر فعالیت‌های برنامه عملیاتی را یکی از اهداف مهم این معاونت دانست و گفت بر این اساس است که موانع و مشکلات را می‌توان شناسایی نمود و راهکاری برای برطرف کردن آن ارائه داد و مستندسازی باعث ماندگاری  فعالیت‌ها می‌شود.

وی در ادامه بر نظارت دقیق و مستمر مدیران بر امور تحت‌پوشش تاکید کرد و این امر را علت وضعیت مناسب و مطلوب برخی از واحدها دانست و نظارت دقیق بر عملکرد پیمانکاران را ضروری مطرح کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه افزود: با برون‌سپاری کردن بعضی از فعالیت ها و سپردن برخی مسئولیت ها به بخش خصوصی خیلی از هزینه ها را می توان کاهش و کنترل نمود و برکیفیت و کمیت خدمات افزود.

در ادامه این نشست مدیران و کارشناسان مشکلات مربوط به  حوزه های تحت پوشش خود را ارائه دادند و به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

در حاشیه این نشست با اعطای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های بی وقفه سید مجید اعتماد حسینی کارشناس بهداشت محیط این معاونت قدردانی به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.