شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴

با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها؛

مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

معارفه مسئول جدید دفتر نهاد

مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

به گزارش مفداسبزوار/ مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، با حضور حجت الاسلام علی تقوی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها،امام جمعه و مسئولین سبزوار،اعضای هیات رئیسه دانشگاه و دیگر مدیران و مسئولین شهرستانی و دانشگاهی در سالن شهید آوینی برگزار شد.

دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات ارزنده حجت الاسلام مهدی نسب اظهار داشت: حجت الاسلام مهدی نسب با احترام به تمام عواید و دسته بندی چه در مشکلات درون دانشگاه و چه در مشکلات بیرون با درایت  وتدبیر نظرات دقیق علمی را تبیین کردند و توانستند دیدگاه مثبتی به دانشگاه ایجاد نمایند.

وی با اشاره به حضور فعال و موثر حجت الاسلام مهدی نسب در تمامی جلسلت و برنامه های دانشگاه، افزود: نقش تاثیر گذار حجت الاسلام مهدی نسب در حل مشکلات و مسائل بسیار ارزشمند بود و جایگاه و زحمات وی در ذهن خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خواهد ماند.

 رئیس دانشگاه در ادامه ضمن تبریک به حجت الاسلام ایمانی مقدم مسئول جدید دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با تاکید بر نهادینه کردن نقش بارز نهاد رهبری در دانشگاه وجامعه اظهار کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و در دانشگاه ها و به خصوص در دانشگاه های علوم پزشکی باید تلاش شود تا در جهت اعتلای فرهنگ و معنویت در گام های مثبت و ارزنده ای برداشته شود.

دکتر مسلم با اشاره به تقویت روحیه نشاط امید و خودباوری در دانشجویان تصریح کرد: باید با اعضای هیات علمی، دانشجویان و نیروهای جوان و بالقوه تعاملات مستحکم و خوبی برقرار گردد تا بتوانیم ازنقطه نظرات آنان در حل معضلات فرهنگی جامعه و دانشگاه بهره مند شویم.

وی خاطر نشان کرد: مسائل و مشکلات موجود در دانشگاههای علوم پزشکی ا مشکلات دیگر دانشگاهها متفاوت است ،امیدوارم این مهم در برنامه ریزی ها و ارزیابی ها مد نظر قرار گرفته شود تا بتوان در راستای حل آنان اقدامات تاثیر گذار انجام گردد.

در ادامه مراسم حجت‌الاسلام علی تقوی، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: حجت‌الاسلام مهدوی علاوه بر داشتن نیروی جوانی دارای ویژگی بارز وی اخلاق، منش و حضور عالمانه در فضای دانشگاهی است.

وی با اشاره سابقه ۱۰ ساله حجت الاسلام مهدی نسب در عرصه مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: به‌نظر می‌رسد در فضای تدریس در دانشگاه آنچه که می‌تواند محور قرار گیرد، رفتار و منش یک معلم است.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: برخی درصدد هستند، این‌گونه وانمود کنند که جوانان امروز دین‌گریز شده‌اند، در صورتی که جوانان ما همچنان تشنه معارف هستند، نباید ضعف خود را به‌پای جوانان بنویسیم.

حجت السلام تقوی با اشاره به‌این موضوع که جوانان انقلابی کمتر از گذشته نیستند؛ تصریح کرد: ما باید در شیوه‌های کار دینی و تبلیغی خود تجدید نظر کرده، با مقتضیات زمانه، خود را تغییر دهیم.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها سلوک اخلاقی را بزرگ‌ترین کار تبلیغی دانست و تاکید کرد: یک معلم و طلبه در تیررس نگاه جوان است، به‌همین دلیل باید بر رفتار خود توجه کنیم.

گفتنی است؛در این مراسم حکم حجت‌الاسلام ایمانی مقدم توسط  حجت السلام علی تقوی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعطاء و از زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین جواد مهدوی نسب با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.