دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰

نشست هم اندیشی مفدا بوشهر با دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه

بوشهر

در راستای هم فکری و بررسی راه‌های همکاری بیشتر تشکل‌ها با پایگاه خبری "مفدا بوشهر" با دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نشست هم اندیشی در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر،‌ این نشست به منظور هم فکری و بررسی راه‌های همکاری بیشتر تشکل‌ها با پایگاه خبری و اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی(مفدا) با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر مفدا بوشهر و "حسن باربرز" دبیر بسیج دانشجویی،‌ "مجید محدثی" دبیر جامعه اسلامی، "محمد اسماعیلی" دبیر انجمن اسلامی دانشجویان و "حامد زارع" مسوول بخش اندیشه و سیاست مفدا، در دفتر این معاونت برگزار شد.

دکتر "اکرم فرهادی" بر حضور فعال و پویای دانشجویان در مفدا تاکید کرده و این پایگاه اطلاع رسانی را بستر مناسبی جهت فرهنگ سازی در موضوعات مختلف دانشگاهی دانست.

 مدیر مفدا بوشهر ضمن تبیین  ساختار منابع انسانی و دستورالعمل های جدید ابلاغ شده به  پایگاه های مفدا، به شرح نحوه همکاری دانشجویان با این پایگاه پرداخت و از دبیران تشکل های دانشجویی خواست ضمن نقد عملکرد مفدا در مسیر اطلاع رسانی و پوشش فعالیت های دانشجویی در کنار این مجموعه قرار بگیرند.

در ادامه این نشست هم اندیشی، دبیران تشکل ها به بیان نظرات،‌ پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند و راه‌های همکاری، تولید محتوا و آموزش هدفمند دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان نکات موثر و راهکارهایی در راستای ارتقاء کیفیت اطلاع رسانی در معاونت فرهنگی و دانشجویی مطرح و جهت پیگیری در دستور کار مفدا بوشهر قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.