چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵

اعلام حمایت کانون های فرهنگی دانشگاه از ادامه فعالیت حجه الاسلام جوادی

جوادی

اعلام خبر استعفای حجه الاسلام و المسلمین علیرضا جوادی از سمت مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه موجب ابراز نگرانی بسیاری از فعالین فرهنگی دانشگاه شده است

به گزارش مفدا اصفهان دکتر علیرضا جوادی که در مدت پذیرش مسئولیت نهاد توانسته بود با تعامل مثبت، نقش موثری در حمایت از فعالیت های فرهنگی و دانشجویی  در دانشگاه ایجاد کند، اکنون حمایت بسیاری از دانشجویان فعال فرهنگی را از پشت سر خود می بیند. دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه در بیانیه ای با اشاره به تلاش های حجه الاسلام جوادی در نقش آفرینی مثبت در جهت حل اختلاف بین گروه های دانشجویی و ایجاد فضای پویا و پرنشاط فرهنگی دانشگاه، خواستار ابقای وی در این مسئولیت بدون توجه به جهت گیری های جناحی شده اند.

متن بیانیه دبیران کانون های فرهنگی که به امضای معین رضایی دبیر مجمع کانون های فرهنگی دانشگاه رسیده است، به شرح ذیل می باشد:

کانون ها به عنوان بستر فعالیت های فرهنگی هنری در دانشگاه رابطه ی عین و مستمری با نهادهای فرهنگی دانشگاه از جمله نهاد مقام معظم رهبری داشته و دارد بدیهی است فضای فرهنگی دانشگاه و پویایی دانشجویی آن ارتباط تنگاتنگی با حسن این ارتباط دارد.

حجت الاسلام و المسلمین جوادی در طول مدت مدیریت نهاد مقام معظم رهبری در جهت بهبود فضای فرهنگی دانشگاه و جلوگیری از تنش و اختلاف بین گروه های فعال دانشجویی گام برداشته اند و پویاتر شدن فعالیت های فرهنگی در این زمان گواه این مدعاست.

از این رو کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان حمایت همه جانبه ی خود را از ایشان اعلام نموده و امیدواریم با ابقای ایشان و تقویت و حمایت مدیرانی که با وسعت دید و به دور از جهت گیری های جناحی فضای فرهنگی دانشگاه را پویا حفظ می کنند، روند رو به جلویی در اعتلای فرهنگ دانشگاه داشته باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.