چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

جلسه امر به معروف

پنجمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با حضور اعضاء و با هدف برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات نحوه پوشش در موسسات آموزشی و دانشگاه ها برگزار شد

به گزارش مفداگلستان، پنجمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه روز سه شنبه مورخ ۱۶بهمن ماه سال جاری ساعت ۱۰ صبح، با حضور اعضاء،در اتاق جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تشکیل شد.

در ابتدای جلسه، حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهستانی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگزاری جلساتی از این دست را از بزرگترین دستاورهای فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرده و در حقیقت اصل هدف انقلاب را در جهت احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر دانست.

در ادامه این جلسه در خصوص  مساله پوشش دانشجویان غیر ایرانی بحث و بررسی قرار گرفت و در عین حال بر لزوم برگزاری  دوره های آموزشی با موضوع" آشنایی با قوانین و مقررات نحوه ی پوشش در موسسات آموزشی و دانشگاه ها" ویژه دانشجویان غیرایرانی تاکید کرد.

در ادامه جلسه دکتر زحمتکش، مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست دانشگاه بر لزوم اجرای برنامه های منظم و مستمر در قالب کارگاه ها و نشست های تخصصی ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی در کنار اجرای برنامه برای دانشجویان تاکید کرد. وی در ادامه خواستار در نظر گرفتن موارد الزامی برای کارکنان و اساتید و اعضای هیات علمی در خصوص رعایت پوشش حرفه ای و رفتار مناسب با سایر همکاران و مراجعین شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.