جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱

مدیر امور دانشجویی علوم پزشکی تربت حیدریه خبر داد؛

عایق بندی خوابگاه حضرت زکیه به متراژ ۶۰ متر مربع صورت گرفت

خوابگاه

اصلاح  تعدادی از اتاق های خوابگاه حضرت زکیه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه که با دیوارسازی متحرک انجام شده بود و بنا بر گزارش های اعلام شده توسط دانشجویان و مسئول خوابگاه مشکلاتی را در رفاه آنان ایجاد کرده بود با پیگیری سریع مدیریت امور دانشجویی مرتفع گردید.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، معاونت فرهنگی دانشجویی به عنوان یکی از ستون‌های اصلی دانشگاه در جهت برطرف کردن مسائل صنفی رفاهی بسیار حائز اهمیت است. با توجه به جداسازی و اصلاح  تعدادی از اتاق های خوابگاه حضرت زکیه با دیوارسازی متحرک و بنا بر گزارش های اعلام شده توسط دانشجویان و مسئول خوابگاه مشکلاتی را در رفاه آنان ایجاد کرده بود که با پیگیری سریع مدیریت امور دانشجویی مرتفع گردید.

"علی صنعتی"مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این خصوص بیان کرد: در آخرین بازدید از خوابگاه ها ی دانشگاه و نارضایتی دانشجویان از وضعیت آرامش و سکوت لازم بر آن شدیم تا در تعطیلات بین دو ترم عایق بندی دیوارها و پنجره ها در دستور کار قرار دهیم.

 وی ادامه داد: این کار در واحدهای ۱۰۱، ۲۰۱، ۳۰۱ و ۴۰۱ به طول ۶۰ متر مربع با هزینه ای در حدود ۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال و با همکاری نیروهای تاسیسات دانشگاه که از اواسط هفته جاری شروع شده بود، عصر روز گذشته به پایان رسید.

"صنعتی" در پایان تصریح کرد: تمام همکاران در معاونت فرهنگی و دانشجویی به دنبال آن هستند تا در حوزه های مختلف و با توجه به امکانات و شرایط بهترین ها را فراهم آورند و ما نیز پذیرای تمام انتقادات و پیشنهادات هستیم.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دارای دو خوابگاه حضرت زکیه و زینب برای دختران  و یک خوابگاه شهید یعقوبی برای پسران دانشجو می باشد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.