دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۳

مدیر امور دانشجویی علوم پزشکی تربت حیدریه؛

ناظمه های نقش کلیدی را در خوابگاه ها ایفا می نمایند

بازدید خوابگاه

بنابر شکایت تعدادی از دانشجویان دختر خوابگاه حضرت زینب مبنی بر نم زدگی دیوار و آب گرفتگی خفیف یکی از اتاق ها، بلافاصله با پیگیری بعمل آمده این مشکل با حضور مدیریت امور دانشجویی مرتفع گردید.

 به گزارش مفدا تربت حیدریه، بنابر شکایت تعدادی از دانشجویان دختر خوابگاه حضرت زینب مبنی بر نم زدگی دیوار و آب گرفتگی خفیف یکی از اتاق ها، بلافاصله بعد از اطلاع و پیگیری ناظمه خوابگاه، تیم رسانه ای مفدا دانشگاه به همراه مدیریت امور دانشجویی در لحظاتی قبل با حضور خود ضمن بازدید به پیگیری این موضوع پرداختند.

"علی صنعتی" مدیر امور دانشجویی گفت: با توجه به وجود دیوار پیش ساخته و مشکل در شوفاژ نم زدگی و آب گرفتگی خفیفی را شاهد بودیم که با هماهنگی بعمل آمده با حضور همکاران تاسیسات این مشکل به سرعت مرتفع گردید.

صنعتی در پایان تصریح کرد: ناظمه ها با ارتباط مستقیمی که با دانشجویان دارند در خوابگاه ها و مدیریت آن نقش کلیدی را ایفا می نمایند. همچنین به نوبه خودم از زحمات بی شائبه همکاران در تاسیسات و پایگاه مفدا که با حضور دانشجویان پیشرفت و پیگیری را تسریع می‌کنند تشکر مینمایم. مجموعه مدیریت امور دانشجویی بنا بر رسالتی که دارد به جد پیگیر مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویان می باشد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.