دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹

اردوی جهادی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

نیشابور

جهادگران دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور با هدف آموزش و انجام مراقبت های بهداشتی به دانش آموزان مناطق حاشیه شهر، در مدارس دخترانه و پسرانه به ارائه خدمات پرداختند.

به گزارش مفدا نیشابور، دانشجویان "کانون جهادی شهید مسعود غرویان" دانشکده علوم پزشکی نیشابور، در دو روز متوالی از تاریخ ۲۷ الی ۲۸ بهمن ماه اردوی جهادی با هدف ارائه خدمات آموزش بهداشت دهان و دندان ، تغذیه سالم، نحوه شستن صحیح دست ها، پیشگیری و مراقبت آنفولانزا، اندازه گیری قد و وزن و شناسایی و ارجاع پدیکلوزیس در مدارس دخترانه و پسرانه حاشیه شهر برگزار کردند.

دبیر کانون جهادی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن اعلام این خبر گفت: این اردوی جهادی به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشکده برگزار شد.

"علی علیزاده" دبیر کانون جهادی شهید مسعود غرویان دانشکده علوم پزشکی نیشابور  گفت: فعالیت‌های جهادی از ارزشمندترین فعالیت‌های دانشجویی است که خوشبختانه این روحیه همدلی و کمک به هم نوع در بین دانشجویان دانشکده ما به خوبی وجود دارد و  این کانون در حد مقدورات معاونت فرهنگی و دانشجویی و سایر بخش‌های دانشگاه تلاش خواهد کرد اردوهای جهادی پربار و نوع دوستانه ای را برگزار کند و حلقه  وصلی باشد از آموزش پرورش تا دانشگاه و رسالت خودش را برای تحقق آینده مطلوب برای کشور ایفا کند.

آموزش مراقبت های دهان و دندان، بازی با دانش آموزان و اهدای جوایز که توسط شورای مرکزی کانون جهادی تهیه شده بود از دیگر خدمات جهادگران در این اردو بود.

گفتنی است، در پایان مدیر مدرسه از کلیه دست اندرکاران این فعالیت جهادی قدردانی کرد و خواستار تداوم اینگونه فعالیت های جهادی در سایر مدارس منطقه شد.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.